Kadıköy’de çırılçıplak soyunan kadın balkondan atlayıp intihar etti!

Kadıköy'de bir kadın önce çırılçıplak soyundu daha sonra evinin balkonuna çıkarak kendini boşluğa bıraktı. O anlar ise çevredekiler tarafından an be an görüntülendi.
Takip et
Kadıköy’de çırılçıplak soyunan kadın balkondan atlayıp intihar etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay Yoğurtçu Parkı sokak üstünden bulunan binada 11.30 sıralarında yaşandı. Görgü tanıklarının bilgisine göre psikolojik problemleri olan kadın çıplak bir biçimde balkonun demirliklerine oturdu. Çıplak bir durumda demirliklerde bekleyen kadın daha demirliklerden kendini pencere tarafına alarak 5’nci kattan aşağıya bıraktı. O dakikalar ise kameralar tarafından kaydedildi. Vatandaşların çığlıkları arasında itfaiyenin minderi üstüne çakılan kadına ilk müdahaleye olay yerindeki 112 Sağlık Ekipleri yaptı. Sağlık ekipleri yaralı olan kadını ilk müdahalenin sonrasında hastaneye kaldırdı. Kadın hastanede tedavi altına alırken polis ekipleri olayla alakalı çalışma başlattı.

İntihara teşebbüs anı kamerada

Kadıköy’de çıplak bir biçimde balkona çıkan kadının atlama anı kameralar tarafından kaydedildi. Balkonda bir süre çıplak durumda duran kadın daha sonra kendini aşağıya bıraktı. O dakikalar ise kameralara yansıdı.

Olayı gören Kubilay küçüksolmaz, “Balkondan atlayan kadını maalesef tanımıyoruz. Gelen seslere dışarı çıktım balkondaydı.İntihara kalkıştı. Psikolojik problemleri olan bir bayandı. Kendisi direk boşluğa bıraktı. Önceden elbiseleri giyinikti. Elbiselerini çıkardı atladı. Sağlık vaziyetinin iyi olduğunu söylediler. Hastaneye götürdüler ” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.