Kaderimin Oyunu Dizi Müziği “Hep Sana Çıkıyor Yollar” kim söylüyor?

Kaderimin Oyunu dizisinin şarkısı ve müziği merakla araştırılıyor. Dizinin tanıtımında izleyicinin dikkatini çeken Kaderimin Oyunu dizisinin şarkısını söyleyen sanatçı araştırılıyor. İşte Kaderimin Oyunu jenerik müziğini seslendiren sanatçı ve sözleri...
Takip et
Kaderimin Oyunu Dizi Müziği “Hep Sana Çıkıyor Yollar” kim söylüyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir. Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

STAR TV’nin yeni dizisi “Kaderimin Oyunu” için özel şarkı yapıldı. Derya Uluğ’un seslendirdiği “Sana Çıkıyor Bu Yollar” adlı jenerik şarkısı, büyük beğeni topladı.

Kaderimin Oyunu şarkısını kim söylüyor?

Dizi için özel hazırlanan “Sana Çıkıyor Bu Yollar” adlı jenerik şarkısı, şimdiden büyük beğeni topladı. Sözü ve müziği Ender Gündüzlü ve Ümit Sergin’e , aranjesi ise Metin Arıgül ait olan şarkıyı, güçlü sesi ve usta yorumu ile Derya Uluğ seslendirdi.

Kaderimin Oyunu Dizi Müziği “Hep Sana Çıkıyor Yollar” kim söylüyor?

Derya Uluğ Sana Çıkıyor Bu Yollar sözleri

Öyle bir kader ki bu

Öyle bir ceza bana

Bin kere vursan da ölmem ölmem

Son bir sözü varsa hayatın kullarına

Asla deme asla dönmem dönmem

Hep sana çıkıyo bu yollar

İnan kader diye bir şey var

OYUNCULAR
Öykü Karayel
Akın Akınözü
Sarp Apak
Meriç Aral
Esra Dermancıoğlu
Müfit Kayacan
Ülkü Duru
Kaan Çakır
Iraz Akçam
Yıldırım Özcan
Yeşim Gül
Onur Bilge
Ayça Koptur

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Anonim
17 Aralık 2021, 21:02 tarihinde yazildi

simge sağın sanmıştım seslendireni 🙂

  • Cevapla
  • 0