Kaçan kurbanlık koyunu kovalayan Ankaralı genç kayboldu!

Ankara’da, 20 yaşındaki tıp öğrencisi Onur Eker, dedesinin dağlık alana kaçan kurbanlık koyununu yakalamak için peşinden gidince kayboldu. Kayıp genci havadan ve karadan arama çalışmaları sürerken, Eker’in güvenlik kameralarına yansıyan son görüntüleri gün yüzüne çıktı. Görüntülerde Eker’in yorgun olduğu ve bitkin bir halde olduğu görülüyor.
Takip et
Kaçan kurbanlık koyunu kovalayan Ankaralı genç kayboldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde yaşanan olayda, alınan bilgilere göre; Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Onur Eker, bayram tatili için annesiyle beraber dedesi Zühtü Erdoğan’ın yanına geldi. Onur ve dedesi, bayramın birinci günü kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkarırken koyun kaçarak dağlık alana doğru koşmaya başladı.

DEDESİNİN KURBANLIK KOYUNUN PEŞİNDEN GİTTİ

Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. Dede Erdoğan, geri dönüp kamyonetini alarak koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan giderken, Onur ise dağlık alanda koyun ile beraber kayboldu.

KAYIP GENÇ BULUNAMADI

Zühtü Erdoğan’ın yakınlarıyla yaptığı aramadan netice alınamayınca polis ve jandarmaya haber verildi. Olay yerine çok sayıda arama kurtarma ekipleri sevk edildi. Gece geç saatlere kadar yapılan arama çalışmalarına karşın Eker bulunamadı.

SON GÖRÜNTÜLERİ KAMERALARA YANSIDI

Bayramın ikici gününün yapılan çalışmalarda ise havadan helikopter destekli, termal kamera ve drone da kullanıldı. Ortalama 100 kişilik arama- kurtarma ekibinin yaptığı çalışmalara karşın Onur’un izine rastlanmadı. Bir evin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerinde ise Eker’in yürümekten yorgun olduğu ve havanında sıcak olması sebebiyle yürüyemediği görüldü. Bayramın ikinci gününde Eker’i arama çalışmaları gece geç saatlere kadar sürerken çalışmalara ara verildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.