Kaan Yıldırım’dan eski sevgilisi Hadise için şok açıklama “konuşursam ayıp olur”

Meşhur oyuncu Kaan Yıldırım, iki ay önce ayrıldığı eski sevgilisi Hadise’nin iş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açmasının ilk defa açıklama yaptı. Yıldırım, Hadise ile alakalı soruya “Konuşursam ayıp olur” cevabını verdi.
Takip et
Kaan Yıldırım’dan eski sevgilisi Hadise için şok açıklama “konuşursam ayıp olur”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni sezonda “Mevlana” dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan meşhur oyuncu Kaan Yıldırım, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Canlandıracağı karakter için sık sık yaptığı çalışmaları sosyal medya hesabından da paylaşan Kaan Yıldırım’ın yeni imajı dikkatlerden kaçmadı.

Oldukça keyifli görünen Yıldırım yeni dizisi için basın mensuplarına “Çok güzel bir proje olacağına inanıyorum. Savaşcı bir generali canlandırıyorum, bunun için de iyi bir biçimde çalışıyorum. Canlandıracağım karakter için at binme ve kılıç kullanma gibi eğitimler alıyorum, heyecanla bekliyorum.” şeklinde konuştu.

“KONUŞURSAM AYIP OLUR”

Yıldırım, şarkıcı Hadise ile biten ilişkisi sonrası ilk defa konuştu. Meşhur oyuncu, basın mensuplarının “Hadise Hanım ile ayrıldınız öncesi ve sonrası için neler söylemek istersiniz?” sorusuna cevap verdi.

Yıldırım, “Karşı tarafın bir ilişkisi var. Benim bu konulara girmem hiç uygun olmaz. Ayıp olur. Onun için sizin de anlayış göstermenizi istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.