Justin Bieber'a tecavüz suçlaması ortalığı karıştırdı!

Twitter üzerinden Danielle isimli bir kadının dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber tarafından tecavüze uğradığını iddia etmesi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.
Takip et
Justin Bieber'a tecavüz suçlaması ortalığı karıştırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumartesi günü Justin Bieber ile ilgili ortaya atılan bir iddia sosyal medya ve magazin gündemine bomba gibi düştü. Danielle adlı bir Twitter kullanıcısı, Bieber’ın kendisine 9 Mart 2014’te Teksas’ın Austin kentindeki bir otel odasında tecavüz ettiğini öne sürdü.

Otel ismine kadar ayrıntıları açıklayan Danielle’in hesabı ise bir müddet sonra kapandı ve kendisine ulaşılamadı. Ertesi gün Justin Bieber, iddiaları kesin bir dille yalanlayarak, 9 Mart’ta orada olmadığını ve elinde delil olduğunu açıkladı.

Danielle yayınladığı mesajda, “Arkadaşlarımla gece boyu eğleniyorduk. Daha sonra bir adam yanımıza yaklaşıp Justin Bieber ile tanışmak isteyip istemediğimizi sordu. Tabii ki evet deyip kabul ettik” şeklinde konuştu. 2014’te kendisinin 21, Justin’in ise 20 yaşında olduğunu belirten Danielle, sonrasında Bieber tarafından kendisi ve arkadaşlarının otel odasına davet edildiğini belirtti.

Danielle, gecenin ayrıntılarını şu sözlerle anlattı: “Justin benimle kimseye bir şey söylememem için anlaştı, eğer uymazsam ciddi hukuki yaptırımları olacağını belirtti. Sonrasında beni yatağına davet etti. O an kendime, “Bu nasıl normal olabilir” diyerek sordum.” Olayın gerçekleştiği esnada vücudunun bilincini kaybettiğini söyleyen Danielle, daha çok ayrıntı vermek istemediğini belirtti.

İddialar karşısında sessizliğini pazar günü bozan Bieber, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Kanadalı şarkıcı, “Kariyerim boyunca rastgele suçlamalarla uğraştığım için bir şeylere değinmiyorum ama eşim ve ekibimle konuştuktan sonra bu gece konu ile ilgili konuşmaya karar verdim. Dedikodular söylentiden ibaret ama tecavüz hafife alabileceğim bir şey değil. Konu hakkında hemen konuşmak istedim fakat her gün bu tip problemlerle baş etmeye çalışan birçok kurban olması sebebiyle herhangi bir açıklama yapmadan önce gerçekleri topladığımdan emin olmalıydım” şeklinde konuştu.

26 yaşındaki şarkıcı sözlerine şu şekilde devam etti:

* Son 24 saat içinde Twitter’da 9 Mart 2014’te Austin’de bir otelde geçen cinsel istismar hikayesine dahil edildim. Net olmak istiyorum, bu hikayede hiçbir gerçeklik yok. Yakında göstereceğim gibi orada kesinlikle bulunmadım.

* Cinsel istismar iddiaları çok ciddiye alınmalı, bu yüzden hemen yanıt verme ihtiyacı işittim. Fakat bu hikaye olanaksız, bu yüzden yasal işlem yapmak için Twitter ve yetkililerle çalışacağım.

Bahsedilen tarihte bir otelde değil, o dönemki sevgilisi Selena Gomez ile kiraladıkları bir evde kaldıklarını söyleyen Bieber, birçok delili Twitter hesabından yayınladı. Otel ile irtibata geçtiğini söyleyen Bieber, o tarihlerde otelde bulunmadığını ve istenmesi vaziyetinde bunu kanıtlayabileceğini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.