adplus-dvertising

Justin Bieber yayınladığı videoda hastalığının ayrıntılarını anlattı

Justin Bieber yayınladığı videoda "Gördüğünüz gibi bu göz kırpmıyor, yüzümün bu tarafına gülümseyemiyorum, bu burun deliği hareket etmiyor" dedi. Justin Bieber geçtiğimiz günlerde Justice World Tour'a hastalığı nedeniyle ara verdiğini duyurdu. Bir çeşit yüz felci olan bu hastalık Ramsay Hunt sendromu olarak adlandırılıyor.
Takip et
Justin Bieber yayınladığı videoda hastalığının ayrıntılarını anlattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

New York:Justin Bieber Cuma günü Instagram’da paylaştığı bir videoda hayranlarına kendisine kısmi yüz felcine neden olan Ramsay Hunt Sendromu teşhisi konduğunu söyledi.

8 yaşındaki pop şarkıcısı geçtiğimiz günlerde, Toronto’daki ilk konserinden saatler önce, hastalığı nedeniyle Justice World Tour’u duraklattığını duyurdu.

Justin Bieber yayınladığı videoda hastalığının ayrıntılarını anlattı

Ramsay Hunt Sendromu, bir kulağın yakınındaki fasiyal siniri etkileyen bir salgın olduğunda ortaya çıkan bir zona komplikasyonudur. Yüz felcine ek olarak işitme kaybına da neden olabilir.

Bieber bir videoda “Gördüğünüz gibi bu göz kırpmıyor, yüzümün bu tarafına gülemiyorum, bu burun deliği hareket etmiyor” dedi.

Justin Bieber, cuma günü sosyal medya hesabından yayınladığı videoda kısmi yüz felci geçirdiğini ve yüzünün yarısını hissetmediğini duyurdu. Nadir görülen ‘Ramsay Hunt’ sendromu nedeniyle yüzünün yarısının hissizleştiğini belirten Bieber, yüz felcinin geçici olduğunu ama bazı komplikasyonların kalıcı olabileceğini belirtti. Bieber söz konusu durumun, kulağındaki sinirlere nüfuz eden bir virüsten kaynaklandığını söyledi. Justin Bieber, felçli taraftaki gözünü kırpamadığını, dudağını ve burun deliklerini oynatamadığını da uygulamalı olarak takipçilerine gösterdi. 28 yaşındaki ünlü yıldız, hayranlarından özür dileyerek konserlerine geçici bir süre ara verdiğini belirtti.

Justin Bieber yayınladığı videoda hastalığının ayrıntılarını anlattı

“Yani, yüzümün bu tarafında tam bir felç var. Bu yüzden bir sonraki gösterileri iptal ettiğim için hayal kırıklığına uğrayanlar için, sadece fiziksel olarak, açıkçası onları yapamam. Gördüğünüz gibi, bu oldukça ciddi bir durum. ”

“Paches” şarkıcısı, yüz egzersizleri yaptığını ve “dinlenmek, rahatlamak ve yüzde 100’e geri dönmek için zaman ayırdığını, böylece yapmak için doğduğum şeyi yapabildiğimi” söyledi.

İyileşmesi için tahmini bir zaman vermeyen Bieber’ın üçüncü tur konserinin, ilk ikisi Covid-19 salgını nedeniyle ertelendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.