adplus-dvertising

Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı!

Dünyaca meşhur şarkıcı Justin Bieber’ın model eşi Hailey Baldwin, geçtiğimiz ay geçici felç geçirmiş ve apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Kalbinde delik fark edildiği için ameliyat olan meşhur model ve şarkıcı eşi zor günleri geride bırakıp tatile çıktı.
Takip et
Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Podyumların aranan adları arasında yer verilen model Hailey Baldwin ve Justin Bieber tatilde görüntülendi. Meksika’da romantik bir gemi yolculuğunda görüntülenen çift tatilin tadını çıkardı.

Yatta birbirlerinden hiç ayrılmayan Justin Bieber ve Hailey Baldwin romantik anlar da yaşadı.

Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı!

Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı!Çift zor günleri geride bırakarak kafa dağıtmak için gözlerden uzak bir tatili seçti.Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı!Model Hailey Baldwin geçtiğimiz mart ayında eşi Justin Bieber ile kahvaltı yaparken felç benzeri belirtiler gösterince acile kaldırılmıştı. Kaliforniya’nın tatil bölgesi Palm Springs’te hastanede tedavi gören Baldwin, haftalar sonra yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile anlattı.

KALBİ DELİK ÇIKMIŞTI

Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı!Hailey Baldwin, videoda anlattığına göre, bir gece acil serviste kaldığı hastaneden taburcu edildi. Baldwin daha sonra da kapsamlı tetkikler yaptırdı. Renkli görüntülemenin sonrasında meşhur modelin halk arasında “delik kalp” olarak bilinen “Patent Foramen Ovale” isimli problemi bulunduğu gün yüzüne çıktı.Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı! Kan pıhtısına da bu vaziyetin neden olduğu anlaşıldı. Hailey Baldwin daha sonra 12- 13 milimetrelik bu deliğin kapatılması için bir operasyon geçirdi. Baldwin, bu operasyonun başarılı geçtiğini ve hızla iyileşmeye başladığını da sözlerine ekledi.Justin Bieber eşi Hailey Baldwin ile tatile çıktı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.