Joker 2 Çekilecek İddiası Gündeme Oturdu!

Joaquin Phoenix'in muhteşem oyunculuğuyla gişe rekorları kıran Joker'in devam filminin geleceği söylentileri gündeme bomba gibi oturdu.

Joaquin Phoenix’in başrolünde yer aldığı ve sergilediği oyunculukla büyük beğeni topladığı Joker filminin, devamının geleceği iddiaları gündeme bomba gibi oturdu.


Bugün Joker hayranlarını heyecanlandıran Joker 2  gelişmesi yaşandı. Bilindiği üzere gibi Joker gişede rekorlar kırıyor. Sadece yetişkinlere hitap eden bu filmin gişe hasılatının 1,018 milyar dolara ulaşması parmak ısırttı.

JOKER 2 GELECEK Mİ?

The Hollywood Reporter  heyecan yaratan bir haber paylaştı. Bu haberde Joker 2 filminin yolda olduğu iddia ediliyor. İddiaya göre yönetmen koltuğunda yine Todd Phillips’in oturacağı söylenirken, başrolde ise Joaquin Phoenix’i göreceğiz. Bu haberden bir süre sonra Deadline isimli sitede farklı bir haber yer aldı. Joker 2’nin yolda olduğu iddialarının yanlış olduğu duyuruldu. Todd Phillips’in ikinci film için geri döneceğinin doğru olmadığı, yönetmenin böyle bir durumdan bile haberdar olmadığı ifade edildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı