adplus-dvertising

Joe Biden şaşırtmaya devam ediyor! Ölen kişiyi salonda aradı…

ABD Başkanı Joe Biden, bir kez daha sosyal medyanın diline düştü. Yaptığı bir konuşma sırasında, ağustos ayında hayatını kaybeden bir senatörün salonda olup olmadığını soran Biden’ın bu hatası dünya basınında ve sosyal medyada geniş yer buldu. Joe Biden, Ağustos'ta kazada ölen milletvekilini İstedi.
Takip et
Joe Biden şaşırtmaya devam ediyor! Ölen kişiyi salonda aradı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD Başkanı Joe Biden, bir kez daha gündem oldu. Seçildiği günden bu yana tartışılan, hareketleri ve davranışlarıyla adından sıkça söz ettiren Biden, bu kez yaptığı gafla çok konuşuldu.

Önceki günlerde, kürsüde yaptığı bir konuşma sırasında “nereye gideceğini bilmeyen” Biden, akıllarda birçok soru işareti bırakmıştı. Biden bu kez ise, yine bir konuşması sırasında, geçtiğimiz ağustos ayında hayatını kaybeden bir kongre üyesinin, nerede olduğunu sordu.

“JACKIE NEREDE?”

Sözlerine devam ederken, “Jackie nerede? Burada mı?” diye soran Biden’ın hatası kısa sürede gündeme oturdu. Öte yandan konuya ilişkin Beyaz Saray’dan bir açıklama yapılmadığı öğrenildi.

Joe Biden şaşırtmaya devam ediyor! Ölen kişiyi salonda aradı…

Geçtiğimiz hafta kürsüde yaptığı garip hareketler ile bir anda gündemin bir numaralı maddesi olan Biden bu sefer araba kazasında hayatını kaybeden Indiana Kongre Üyesi Jackie Walorski’nin öldüğünü unuttu

Ağustos ayında ölen Walorski’yi arayan Biden’ın ‘Jackie, burada mısın? Jackie nerede?’ sözleri salonda soğuk duş etkisi yarattı.

Beyaz Saray’da açlığın sona erdirilmesi konulu konferanstaki bu anlar kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

Walorski, söz konusu konferansı finanse etmek için yoğun mesai harcayan kişilerin başında geliyordu.

Joe Biden şaşırtmaya devam ediyor! Ölen kişiyi salonda aradı…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.