Jigolo Olayım Derken Fena Dolandırıldı!

Trabzonlu bir genç jigolo olmak için bir internet sitesine girdi. Kısa yoldan para kazanmak isteyen genç dolandırıcılara 5 bin lirasını kaptırdı.
Jigolo Olayım Derken Fena Dolandırıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trabzon’da temel fıkralarını aratmayacak bir dolandırıcılık olayı yaşandı. Jigolo olarak, kadınlarla birlikte olup para kazanmanın hayallerini kuran O.Ç. isimli genç erkek bir internet sitesine üye oldu. Burada bulunan üyelik formunu dolduran genç telefonla kendisini arayan dolandırıcılara tam 5 bin lirasını kaptırdı.

Hayallerinin esiri olan genç üye olduğu siteden gelen telefonla havalara uçtu. Ancak arayan kişi, üyeliğinin gerçekleşmesi için son aşamaya geldiğini ve para yatırması gerektiğini söyledi. Hemen bankaya koşan genç söylenen hesaba 5 bin lira yatırdı. Beklemeye başlayan genç günlerce ses çıkmayınca kendisini arayan numarayı çevirdi. Ancak aradığı hat artık kullanılmıyordu. Bu yaşananlardan sonra dolandırıldığını anlayan genç yıkıldı.

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

Soluğu polis merkezinde alan genç dolandırıldığını anlatıp hayallerini yıkan bu kişinin yakalanmasını istedi. Mağdur gencin halini görünce acıyan polis ekipleri olay ile ilgili hemen soruşturma başlattı. İnternette bu tarz dolandırıcılık işlerinin çok arttığını söyleyen polis ekipleri özellikle genç erkekleri uyararak tuzağa düşmemeleri konusunda uyardı. Mağdur genç ise ailesi ve arkadaşlarından çok utandığını söyleyerek isminin kesinlikle açıklanmamasını istedi. Polis ekipleri de bu isteğe uyarak gencin ismini açıklamadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.