Jennifer Lopez’in Çıplak Görüntüleri Yeni Filmini Yasaklattı

Jennifer Lopez'in başrolünde oynadığı yeni filmi Hustlers, içerdiği müstehcen görüntüler sebebiyle Malezya'da gösterime girmeden yasaklandı.

Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez’in yeni filmi “Hustlers”, Avrupa’da ve Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girdikten sonra dünyanın birçok ülkesinde de gösterime girmeye başladı. Hasılat rakamlarıyla şuanda aylık bazda birinci sıraya yükselen film, Malezya’da müstehcen görüntüler içerdiği gerekçesiyle yasaklandı.


JENNİFER LOPEZ DİREK DANSÇISI OLDU

Yasaklanan Hustlers filminin başrolündeki dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, dünya kamuoyundan büyük beğeni toplarken Malezya’da “Müstehcenlik” içerdiği gerekçesiyle yasaklandı. Filmde bir striptiz grubunun üyesi olan Jennifer Lopez, direk dansçısını oynuyor.

Lopez ve diğer dansçı arkadaşlarının bir suç çetesine hayat verdiği filmde, zengin erkekleri dolandırma üzerine kurulu bir hikaye anlatılıyor.

Malezya’da televizyon ve sinema yayınlarını destekleyen kamu kuruluşu, filmin gösterimini yasakladı. İlk önce filmin “Müstehcen” olarak nitelendirdikleri sahneleri sansürleyen kurum, sonrasında filmi tamamen yasaklama kararı aldı.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı