adplus-dvertising

Jennifer Lopez’in Ben Affleck’e bakışları gündem oldu

Dünyaca meşhur şarkıcı Jennifer Lopez, 18 sene önce ayrıldığı Ben Affleck ile olan ilişkisine ikinci bir şans verdi. Evlilik kararı alan meşhur çiftten Jennifer Lopez'in Ben Affleck'e baktığı aşk dolu bakışları kısa zamanda gündem oldu.
Takip et
Jennifer Lopez’in Ben Affleck’e bakışları gündem oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Magazin dünyasının bir dönem en gözde çiftlerinden olan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, 18 sene önce aldıkları ayrılık kararı ile nişan yüzüklerini atmıştı. Jennifer Lopez ile Ben Affleck, ilişkilerine ikinci bir şans vermelerinin sonrasında bir kaç gün önce tekrardan nişanlandıklarını duyurmuştu.

Meşhur çift, geçtiğimiz gün Santa Monica’daki bir otoparkta objektiflere takıldı. Keyifli halleri ile dikkat çeken meşhur çiftten Affleck’in elindeki senaryo dosyaları da görüldü. Jennifer Lopez’in Affleck’e olan aşk dolu bakışları sosyal medyada gündem oldu.

Jennifer Lopez’in Ben Affleck’e bakışları gündem oldu

NİŞAN HABERİNİ BU ŞEKILDE DUYURDU

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Lopez, güzel haberi takipçileri ile paylaştı. Nişan yüzüğü ile dikkat çeken meşhur şarkıcı, ‘Sizinle gerçekten heyecanlı bir hikaye paylaşmak istiyorum.’ ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.