Jennifer Lopez ve Ben Affleck havalimanında dakikalarca öpüştü

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 17 yıl önce ayrıldığı eski sevgilisi Ben Affleck ile ilişkisine kaldığı yerden devam ediyor. Lopez ile Affleck çifti, havaalanında vedalaşırken liseli aşıklar gibi öpüştüler.
Takip et
Jennifer Lopez ve Ben Affleck havalimanında dakikalarca öpüştü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 17 yıl sonra yeniden başlattıkları ilişkilerinde liseli aşıklar gibi görüntü veriyor. “Bennifer” adıyla anılan çift, dün Los Angeles‘taki Van Nuys Havalimanı’nda görüntülendi.

ÖPMEYE DOYAMADILAR

52 yaşındaki Lopez’i uçağına binerken uğurlamaya giden 49 yaşındaki Affleck, sevgilisine sarılırken, bir taraftan da onu komik mimikler yaparak güldürdü. Ünlü çiftin havaalanında dakikalarca öpüşmesi gözlerden kaçmadı.

17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez ve Ben Affleck çifti, geçtiğimiz yaz ayında öpüşürken görüntülenmişti.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck havalimanında dakikalarca öpüştüJennifer Lopez ve Ben Affleck havalimanında dakikalarca öpüştüJennifer Lopez ve Ben Affleck havalimanında dakikalarca öpüştüJennifer Lopez ve Ben Affleck havalimanında dakikalarca öpüştüJennifer Lopez ve Ben Affleck havalimanında dakikalarca öpüştü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.