adplus-dvertising

Jennifer Lopez, köpük banyosu yaparken evlilik teklifi almış!

Ben Affleck 52 yaşındaki Jennifer Lopez’e evlilik teklif etti. Lopez köpük banyosu yaptığı sırada, Affleck’in önünde diz çöküp evlenme teklif ettiğini anlattı. Lopez bu teklifle mest oldu ve “Hayal edebileceğim en romantik şeydi” şeklinde konuştu.
Takip et
Jennifer Lopez, köpük banyosu yaparken evlilik teklifi almış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ben Affleck ve Jennifer Lopez aşkı gene gündemde. Jennifer Lopez ile 18 sene aranın sonrasında tekrardan sevgili olan Ben Affleck sevgilisine evlilik teklifinde bulundu. Lopez, müjdeli haberi duyurmasının sonrasında sevgilisinden nerede ve nasıl evlenme teklifi aldığını da anlattı.

Kendi internet sitesinden açıklama yapan meşhur yıldız, Affleck’in kendisine dünyada en sevdiği yerde yani köpükler içindeki banyoda dinlendiği sırada teklifte bulunduğunu ifade etti.

Jennifer Lopez, köpük banyosu yaparken evlilik teklifi almış!

“HAYAL EDEBİLECEĞİM EN ROMANTİK ŞEYDİ”

“Çok süslü, gösterişli bir şey değildi ama hayal edebileceğim en romantik şeydi” diyen Jennifer Lopez, “Yalnızca sessiz, sakin bir cumartesi gecesi, evde iki insan birbirleri için hep orada olacaklarına dair söz veriyorlar. İki talihli insan… Gerçek aşk için ikinci şansa sahip olan iki insan…” dedi.

Lopez, kendisi köpük banyosu yaparken, Affleck’in önünde diz çöktüğünü de sözlerine ekledi. O andaki duygularını dile getiren şarkıcı, “Tamamen hazırlıksız yakalanmıştım. Yalnızca gözlerinin içine baktım, hem gülümsedim hem de ağladım. Suskun kaldım, söyleyecek bir şey bulamadım. O da bana ‘Bu evet demek mi?’ diyerek sordu. Ben de ‘Evet’ dedim, ‘Tabii ki evet…” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.