Jennifer Lopez Festivale İç Çamaşırsız Geldi!

Amerika’lı sanatçı Jennifer Lopez, başrolünde olduğu Hustlers filmi oyuncularıyla birlikte 2019 Toronto Uluslararası Arası Film Festivali’ne katıldı. Lopez’in kırmızı elbisesinin altına iç çamaşırı giymemesi yabancı basının gündemi oldu.

Jennifer Lopez Festivale İç Çamaşırsız Geldi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünyanın en ünlü yıldızlarından birisi olan Jennifer Lopez, kırmızı halıya adeta damgasını vurdu. Başrolünde olduğu Hustlers filmi oyuncularıyla birlikte 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali’ne katılan yıldız şarkıcı, kırmızı halıda izleyenleri adeta mest etti. Öte yandan ünlü şarkıcının kırmızı elbisesinin altına sütyen giymediği de farkedildi.

Geçen hafta gösterime giren Hustlers filminde bir striptizci rolünde olan Jennifer Lopez, filmdeki dans performanslarıyla da sinema eleştirmenlerinden tam not almıştı. Rolü gereği direk dansı öğrenmeye başladığını belirten Lopez, ilk başlarda direk dansından büyü keyif aldığını ama ilerleme kaydettikçe ne kadar zorlayıcı bir dans türü olduğunu anladığını ifade etti.

Jennifer Lopez Festivale İç Çamaşırsız Geldi! Jennifer Lopez Festivale İç Çamaşırsız Geldi!

HUSTLERS FİLMİNİN KONUSU

Hustlers filminde, zengin müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen eski striptizcilerin hikayesi anlatılıyor. Başrollerin tamamen kadınlardan oluştuğu film, suç ve komedi öğelerini içinde barındırıyor.

Jennifer Lopez Festivale İç Çamaşırsız Geldi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.