Jennifer Aniston’lu ‘The Morning Show’ Şimdiye Kadarki En Pahalı Dizi

Dijital yayın organı AppleTV+’ın başrolünde Jennifer Aniston’un oynadığı dizisi The Morning Show, şimdiye kadar yapılmış en pahalı dizi oluyor.

Başrolünde Jennifer Aniston’un yer aldığı bir AppleTV+ dizisi The Morning Show, şimdiye kadar yapılmış en pahalı televizyon dizileri arasında yer alıyor. Dizinin fiyatı, Netflix’in The Crown (Taç) dizisi için harcadığı sezonluk para, The Morning Show’un yanında hiçbir şey ifade etmiyor. Açıklamak gerekirse, kraliyet ailesini anlatan bir dizi için harcanan para, bir televizyon programını anlatan diziye harcanan paranın yanına bile yaklaşamıyor.

Şu an için AppleTV+’ın en iyi dizisi olan The Morning Show, Jennifer Aniston, Steve Carrel ve Reese Witherspoon gibi büyük isimleri kadrosunda bulunduruyor. Dizinin ilk iki sezon onayı çoktan alındı ve resmileşti.

GAME OF THRONES’U BİLE GEÇTİ

Apple, The Morning Show için 300 milyon dolar bütçe ayırdı. İki sezon olarak planlanan dizinin her bir sezonu 10 bölümden oluşacak. Bu da bölüm başına 15 milyon dolar anlamına geliyor. Bu bütçe artık efsaneler arasına adını yazdırmış Game of Thrones’un bile, bölüm başına ayırdığı bütçeyi geçiyor. Dizinin fragmanı ise, şimdiden dizi hakkındaki heyecanı arttırıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı