Jennifer Aniston: Aşık Olmak İçin Çok Meşgulüm

Yaşadığı iki boşanmanın ardından aşk hayatını bir kenara bırakıp tümüyle mesleğine odaklanan Jennifer Aniston, "Aşk için çok meşgulüm" dedi.
Jennifer Aniston: Aşık Olmak İçin Çok Meşgulüm
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

50 yaşındaki başarılı oyuncu Jennifer Aniston, iki yıl önce Justin Theroux’tan ayrılmıştı. Boşanmanın ardından hayatına ve kariyerine odaklanan Aniston, Howard Stern’e verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

Friends dizisinde sevilen karakter Racher Green’i canlandıran Aniston, bekar olmaktan gayet mutlu olduğunu söyledi. “Şu sıralar kariyerime odaklanmış ve meşgul durumdayım. The Morning Show adlı dizide oynuyorum. Yeni sezona hazırlanıyoruz” diyen ünlü oyuncu, çevresindekilerin kendisini yeni insanlarla tanıştırmak istemesine de isyan etti. Aniston çevresine, “Dinleyin, benim için plan yapılmasından hoşlanmıyorum. Bundan nefret ediyorum” diye de isyan etmiş.

BRAD PİTT İLE DE BOŞANMIŞTI

2000 yılında Brad Pitt ile evlenip 5 senelik evliliğini olaylı bir şekilde sonlandıran Aniston, 2015 yılında ise Justin Theroux ile evlendi. 2017 yılında ise Theroux ile evliliğini bitiren güzel oyunucu, US Weekly dergisine “Bu kararı ortaklaşa aldık ve çift olarak yollarımızı ayırıp arkadaş olmaya karar verdik. Arkadaşlığımızı sürdürmek içinse sabırsızlanıyoruz” diye konuşmuştu.

Jennifer Aniston: Aşık Olmak İçin Çok Meşgulüm Jennifer Aniston: Aşık Olmak İçin Çok Meşgulüm

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.