Jared Leto'nun, Joker Filmini Engellemeye Çalıştığı İddia Edildi

Tüm dünyayı kasıp kavuran Joker filmi hakkında gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Jared Leto, Joker'i engellemek istedi.
Takip et
Jared Leto'nun, Joker Filmini Engellemeye Çalıştığı İddia Edildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Büyük beklentilerle vizyona giren ancak ağır şekilde eleştirilen Suicide Squad filminde sadece 8 dakika gözüken Jared Leto, iddiaya göre Joker'in yeni filminin söylentileri dolaşmaya başladığı süreçte Joker'i kendisi canlandırmak istetiği için Todd Phillips'in filmini engellemek istedi. Joaquin Phoenix’in Joker'i canlandırmasının ardından çok kızgı ve üzgün olduğu haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

JARED LETO'DAN JOKER BASKISI

Dünyanın en büyük yapım firmalarından biri olan Worner Bros'ta tanıdığı ve beraber çalıştığı herkesi sık sık arayarak filmin iptal olması için baskı uygulayan Jared Leto'nun baskıları sonuçsuz kaldı. Jared Leto, müzik kariyerindeki menajeri aracılığıyla kulis yaptırtarak önce rolü almaya çalıştı ardından filmi iptal ettirmek istedi. Jared Leto, yapılan kulislerden sonuç alamayınca menajerini kovdurdu.

HARLEY QUİNN'İN ALTINDA EZİLEN BİR JOKER KARAKTERİ

Tüm dünyada merakla beklenen ve vizyona girdikten sonra büyük hayal kırıklığı yaratan Suicide Squad filminde sadece 8 dakika gözüken Jared Leto'nun canlandırdığı Joker karakteri filmde Harley Quinn karakterinin altında resmen ezildi. Harley Quinn'e devam filmi çekildi. Filmde Joker'den ayrıldıktan sonraki dönemi aktarılan Harley Quinn, Suicide Squat'ın en beğenilen karakteri olmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.