adplus-dvertising

Japonya’daki Türk şef sosyal medya fenomeni olma yolunda

Japonya’da yaşayan Türk şef Barış Demir, yaptığı dondurma şovuyla Tokyo’da büyük alaka çekti. Videosu sosyal medya platformu Tiktok’ta 1 milyondan fazla izlenen Demir, fenomen olma yolunda ilerliyor.
Takip et
Japonya’daki Türk şef sosyal medya fenomeni olma yolunda
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Japonya’nın başkenti Tokyo’da Türk yemekleri satan şef Barış Demir, sosyal medya sayesinde fenomen olma yolunda ilerliyor. Tokyo’nun tarihi ve turistik merkezi Asakusa’da Maraş dondurması şovu yapan Demir, Japonların yoğun alakasıyla karşılaştı. Müşterilerinin çektiği videoyu sosyal medya uygulaması Tiktok’a yüklemesinin sonrasında milyonlarca kişi tarafından izlenen Demir, sonunda kendi hesabını açarak çektiği videoları Japonların beğenisine sunmaya başladı.

Karşılaştığı alakadan memnun olduğunu söyleyen Demir, her şeyin ortalama bir ay önce başladığını söyleyerek, “Sabah dükkana geldiğimde müşteriler kuyruk olmuştu. Ben de ‘Ne oluyor?’ diyerek şaşırdım” ifadelerini kullandı.
Herkesin dondurma beklediğini görünce ne olduğunu anlamadığını kaydeden Demir, “Neden kuyruk olduğunu sorduğumda, ‘Tiktok’taki şovunu izledik’ cevabını aldım” şeklinde konuştu.

Bunun üstüne kendi hesabını açarak videolar yüklemeye başladığını söyleyen Demir, paylaştığı içeriklerin milyonlarca kişi tarafından izlenmesi ile bölgede meşhur hale geldiğini ifade etti. Demir’in şovuna tanık olan Sayaka Okazaki (23), “Sunuş şekli çok eğlenceli. Dondurmayı bir türlü alamadık, çok komikti” dedi. Maki Seki (23) de, “Külahı hızlı bir biçimde çevirmesi ve dondurmayı bize kolayca vermemesi çok eğlenceliydi” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.