adplus-dvertising

Jandarmanın dikkati cinayeti ortaya çıkardı!

Ankara’nın Polatlı ilçesinde ilk tespitlerde kaza neticesi öldüğü söylenen yabancı uyruklu çobanın cinayete kurban gittiği gün yüzüne çıktı. Jandarma ekiplerinin geniş kapsamlı çalışmaları neticesinde yabancı uyruklu çobanın, başka bir yabancı uyruklu çoban tarafından başına sert bir cisimle öldürdüğü gün yüzüne çıktı.
Takip et
Jandarmanın dikkati cinayeti ortaya çıkardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay geçtiğimiz Pazar günü Ankara’nın Polatlı ilçesinde yaşandı. Polatlı Kocahacılı ve Yaralı Mahallesi’ne ait merada, koyunları otlatmaya çıkan yabancı uyruklu N.M. ölü olarak bulundu. İlk tespitlere göre, yabancı uyruklu çobanın eşek sırtında giderken, aniden hızlanan eşeğin civarda bulunan tünelden geçmeye çalışması neticesi tünelin menfezine kafasını çarparak öldüğü tespit edildi.

Jandarmanın dikkati cinayeti ortaya çıkardı!

Jandarma ekiplerinin geniş çaplı soruşturması cinayeti ortaya çıkardı

Edinilen bilgilere göre, N.M isimli çoban ile öbür yabancı uyruklu çoban Z.M, beraber koyunları otlatmak için Yaralı Mahallesi’nden, Kocahacılı Mahallesi merasına doğru ilerledi. Henüz tespit edilemeyen bir sebeple 2 çoban arasında münakaşa çıktı. Münakaşanın büyümesiyle beraber Z.M., sert bir cisimle N.M’nin kafasına vurdu ve sonrasında boğarak öldürdü. Polatlı İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından başlatılan çalışma sonucunda Z.M. yakalandı. Cinayeti itiraf eden Z.M ise tutuklanarak cezaevine yollandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.