Jammer ile Araç Soyan Hırsız: Yaşamak İçin Başka Şansım Yok

Mersin’de, sinyal bozucu cihaz ile bir aracın kilitlenmesini engelleyen hırsızlar araçtaki altınları çalan hırsızlardan biri “Yaşamak için başka şansım yok” dedi.

Mersin’de, sinyal bozucu jammer cihazı ile bir aracı soyan hırsızlar yakalandı. Hırsızların savunmaları ise pes dedirtti.

AKILALMAZ YÖNTEM

Olay merkez Mezitli ilçesinde yaşandı. Eşine ait altın takı seti ve 3 çeyrek altını kuyumcudan alıp aracına koyan şahıs, arkasından seslenen bir kişiye döndü. “Bu düşen senin mi?” diye soran kişinin yanına giden vatandaş aracının kapısını kumanda ile kilitledi. Ancak jammer kullanan hırsızlar sinyalleri kestiği için araç kilitlenmedi. Bu sırada sessizce araca yaklaşan hırsız altınları alarak kaçtı. Güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlıktan sonra inceleme başlatan polis ekipleri hırsızları kısa sürede yakaladı.

“YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ”

Tutuklanarak cezaevine gönderilen hırsızların adliye çıkışındaki sözleri ise pes dedirtti. Bir hırsız “Yaşamak için başka şansım yok” derken bir diğeri ise “Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti” diye bağırdı. Çalınan altınlar ise bulunarak sahiplerine teslim edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı