adplus-dvertising

İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde

Son zamanlarda herkesin dilinde olan "Dünyadan uzak" şarkısını arabesk bir şekilde yorumlayan İzzet Yıldızhan, sosyal medyada birden linç edilmeye başlandı. 7 Nisan'da yayınlanmasına rağmen ses getirmeyen şarkı, sosyal medya tepkileri sonrası birde bire en çok konuşulanlar arasına girdi. Pinhani de duruma sosyal medyadan cevap verdi. İzzet Yıldızhan "Dünyadan Uzak" şarkısı ve sosyal medya tepkiler
Takip et
İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pinhâni’nin geçen aylarda dinleyicilerle buluşturduğu yeni şarkısı ‘Dünyadan Uzak’ kısa sürede müzik dünyasında gündem oldu. Sakiler grubuyla başlayan şarkıyı cover furyasına son olarak İzzet Yıldızhan’la devam etti.

Hit olan şarkıyı arabesk bir yorumla yeniden yayınlanan İzzet Yıldızhan, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu.

İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde

“İSTEYENLER ŞARKIMIZI SÖYLEDİ, KARIŞMADIK”

Kendilerine yönelik ‘şarkıyı herkese sattılar’ iddialarına yanıt veren Pinhâni, Twitter’dan şu açıklamayı yaptı:

“Bugüne kadar yayımlanmış herhangi bir şarkımız için kimseye para karşılığında izin vermedik. Herkes şarkı yazamıyor, gerekmedikçe kimseye şarkı için zulüm etmek istemiyoruz. İsteyenler şarkılarımızı söyledi, karışmadık, hepsi bu. Hem daha çok şarkımız var, yazılmamış, söylenmemiş…”

İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde

İşte sosyal medyada Pinhani’ye ve İzzet Yıldızhan’a gelen tepkiler…

İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde İzzet Yıldızhan’ın Dünyadan Uzak Yorumu Sosyal Medyanın Gündeminde

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.