adplus-dvertising

İzzet Yıldızhan, Gülşen için “arkadayım” dedi!

Meşhur türkücü İzzet Yıldızhan, bir kaç gün önce söylediği “Sahne adabı denen bir şey var. Donla, mayoyla da sahneye çıkılmaz!” sözleriyle münakaşa oluşturmuştu. Sahnesi için geldiği İstanbul’da konser öncesi soruları cevaplayan Yıldızhan, başta Gülşen olmak üzere giysi münakaşası hakkında bir defa daha konuştu.
Takip et
İzzet Yıldızhan, Gülşen için “arkadayım” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzmir’de yaşayan İzzet Yıldızhan, sahnesi için geldiği İstanbul Etiler’de görüntülendi. Sanatçı, geçtiğimiz aylarda sahne giysileriyle isminden söz ettiren adlar için, “Sahne adabı denen bir şey var. Külotla da sahneye çıkmasınlar” açıklamasından sonra başlayan sahne giysisi münakaşası hakkında bir defa daha konuştu.

İzzet Yıldızhan, Gülşen için “arkadayım” dedi!

Yıldızhan, “Bir şey söyledik neler oldu. Bundan sonra konuşmayacağım. Herkes konuşuyor, ben konuşunca olay oluyor. Sonra konu ilgisiz yerlere geliyor” şeklinde konuştu.

İzzet Yıldızhan, Gülşen için “arkadayım” dedi!

Yıldızhan, “Sanatçı oturmasını kalkmasını bilmeli mi?” sorusuna, “Sanatçı oturduğu yeri bilmeli. Valla çok tehlikeli sorular soruyorsunuz. Konu gene başka yerlere gidecek. Gerçekten herkes durduğu yeri bilmeli. Size yanıt veriyorum gene sıkıntı olmaz umarım. Geçen sefer de ‘sahne adabı’ dedim. Bu kendi fikrimdi. Sonra beni bir topa tuttular. Sonra Türkiye arkamda oldu. Şuanda bakıyorum da bana sallayan şarkıcılar ve yorumcular beni haklı buldular. Çok pardon ama zaten haklı olduğumu biliyordum. Bu günleri gördüm galiba. Bu Gülşen de var ya, ha Gülşen ne diyeyim sana, bu şekilde devam, arkandayım” cevabını verdi.

İzzet Yıldızhan, Gülşen için “arkadayım” dedi!

Yıldız Tilbe’nin sokak hayvanları hakkında yaptığı açıklamaya sanatçı, “Yıldız Tilbe çok kıymetli bir sanatçıdır. Bir boşluğuna denk gelmiştir. Yıldız bizim evimizin kızıdır. Ben de bir hayvan severim. Köpeklerim ve kedim var. Bir yanlışlık olduğuna inanıyorum” diye, sanatçıya destek oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.