İzzet Yıldızhan, Bülent Ersoy’a 2 hafta dayanabilmiş!

Mustafa Keser ile Bülent Ersoy arasındaki gerilime ilişkin konuşan sanatçı İzzet Yıldızhan “Ben Mustafa abiden daha sabırlı çıktım. Bülent Ersoy’a 4 hafta dayanabilmiştim, kendisi 2 hafta dayandı” ifadelerini kullandı.
Takip et
İzzet Yıldızhan, Bülent Ersoy’a 2 hafta dayanabilmiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Snob Magazin’in haberine göre; sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki gün Zorlu AVM’de görüntülendi. Yakında bir TV programıyla ekranlara döneceğini söyleyen Yıldızhan, Bülent Ersoy’un Mustafa Keser ile yaşadığı gerilim hakkında konuştu.

“BEN DAHA SABIRLI ÇIKTIM”

Mustafa Keser’in vaziyeti sorulan İzzet Yıldızhan, “Ben Mustafa (Keser) abiden daha sabırlı çıktım. Ben 4 hafta dayanabilmiştim, kendisi 2 hafta dayanabildi. Bülent Ersoy’un artık bu şekilde programlar yapmaması gerekir. Bu tarz programlarda olmak yerine daha fazla sağlığına dikkat etmesi gerekir. Bu tarz sanatçılarımızın kendilerini koruması ve sağlıklarına dikkat etmeleri lazım.

“DAHA SERT AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUM”

Benim bu şekilde bir rahatsızlığım olsa, bütün samimiyetimle söylüyorum bu tarz işlerin içinde yer almam. Bu karmaşanın içine kendimi sokmam. Tekrar o konulara girmek istemiyorum açıkçası ama ben o dönem Mustafa Keser’den daha sert açıklamalarda bulunmuştum. Bu süreçte de açıklamalarım halkta karşılık bulmuştu. Sonuçta halk tarafından kabul görmüş bazı sanatçılarla çalışmak zordur.” açıklamasında bulundu.

“BÜLENT ERSOY’A ÜZÜLMEDİM, SUÇ ONDA”

Son olarak Bülent Ersoy’un orkestrasının KKTC’de tutuklanmasıyla alakalı ise; “Bu süreçte o arkadaşlara gerçekten çok üzüldüm. Bülent Ersoy’a üzülmedim. Orkestra da çalışan kişiler günlük işe gidip gelen, ailesine bakan, çocuğu olan insanlar. Ben aynı pozisyonda olsam, asla dönmezdim oradan. Baktığınız zaman Bülent Ersoy’un bugün Türkiye’de her tarafta kabul gören bir kimliği var.

Ben orada olsam Başbakan’a kadar çıkar lüzumlu girişimlerde bulunur, suçu olmayan o insanları orada bırakmazdım. Biz konsere gittiğimiz zaman PCR testini yapan benim menajerim. Orkestranın bundan haberi yok ki? Yani bütün sorumluluk bizde bu vaziyette. Baktığınız zaman burada suç Bülent Ersoy’da” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.