adplus-dvertising

İzzet Altınmeşe Gönül Dağı Dizisine Konuk Oluyor

Türk halk müziğinin güçlü isimlerinden biri olan İzzet Altınmeşe, TRT1’in severek izlenen yapımı Gönül Dağı’na konuk olarak davet edildi. Birbirinden çeşitli eserleriyle sanat dünyasına önemli katkılar sağlayan İzzet Altınmeşe, Gönül Dağı dizisinin benzersiz hikayesine canlılık katmaya geliyor.
Takip et
İzzet Altınmeşe Gönül Dağı Dizisine Konuk Oluyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Otuz sekiz haftayı geride bırakan ve kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisi müzik sektörünün kıymetli ismi İzzet Altınmeşe’yi hanesine ekledi. Gerek söz gerekse müziği kendisine ait olan albümleriyle kulakların pasını silen ve yayınlandığı döneme damgasını vuran Eşref Saati isimli dizi projesinde ”Alemdar Ağa” karakterini üstlenen İzzet Altınmeşe, bu sefer Gönül Dağı’nda seyircisiyle buluşacak.

İzzet Altınmeşe Gönül Dağı Dizisine Konuk Oluyor

Kültür Bakanlığı tarafından ‘’Devlet Sanatçısı’’ unvanı ile 1998 yılında onurlandırılan ve şimdiye kadar toplamda yedi tane beyaz perde yapımında sinemaseverlerin karşısına geçen İzzet Altınmeşe, Gönül Dağı dizisinde hayranlarını etkisi altında bıraktıracak. Başlangıç tarihinden bu yana çekimleri Eskişehir ilinde yapılan, TRT1’in hayranlık uyandıran projesi Gönül Dağı’na çağrılan İzzet Altınmeşe yine tanınan bir sanatçı olarak ekranların tozunu atmaya hazırlanıyor.

İzzet Altınmeşe Gönül Dağı Dizisine Konuk Oluyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.