İzmit’te Sokaktan Gelen Seslere Sinirlendi Cinayet İşledi

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde sokakta arkadaşlarına selam vermek için duran bir şahsı dışardan gelen seslere sinirlendiği için başından vurarak öldürdü.
İzmit’te Sokaktan Gelen Seslere Sinirlendi Cinayet İşledi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde sudan sebep işlenen cinayet duyanları şok etti. Sokakta gördüğü arkadaşlarına selam vermek için duran bir şahsın başından vurularak öldürülmesi olayı gündeme oturmuştu. Katil zanlısı konteynerde saklanırken yakalandı. Şahsın arkadaşlarıyla alkol aldığı esnada sokaktan gelen seslere sinirlendiği ve katil olduğu ortaya çıktı.

İZMİT GÜLTEPE’DE CİNAYET

Olay, İzmit’e bağlı Gültepe Mahallesi Beyhan Sokak’ta meydana geldi. Gelen bilgilere göre Alim Kazancı motosiklet ile evine giderken yolda arkadaşlarıyla karşılaştı. Motosikletini durduran ve arkadaşlarına selam veren Alim Kazancı nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla başından vurularak öldü. Ölen Alim Kazancı’nın yeğeni Hüseyin Ü. gözaltına alındı. Hüseyin Ü. ifadesinde evde Doğan K. ile alkol aldıklarını ve seslere sinirlenen Doğan K.’nın ateş açtığını söyledi. Gelen bağrışmalar üzerine dışarı çıkınca Alim K.’yı kanlar içerisinde yerde gördüğünü belirtti. Hüseyin Ü.’nün 6 farklı olaydan kaydı olduğu, kesinleşmiş 1.5 yıl hapis cezası ile cezaevi firarisi olarak arandığı tespit edilerek sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KATİL ZANLISI YAKALANDI

Cinayet zanlısı Doğan K.’nın ise yaralama suçlarından kaydı olduğu belirlendi. Emniyette işlemleri tamamlanan Doğan K. daha sonra Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

  • cinayet
  • izmit
  • kocaeli
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.