İzmir’de zehirli et verilen 31 sokak köpeği ölü bulundu!

İzmir’in Urla ilçesinde, farklı noktalara kimliği belirsiz kişi yahut kişilerce bırakılan ve zehirli olduğu düşünülen et parçalarını yiyen 31 sokak hayvanı telef oldu. Mahalle halkı, bu vicdansızlığa tepki gösterirken, polis ekipleri şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.
Takip et
İzmir’de zehirli et verilen 31 sokak köpeği ölü bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre olay, İzmir’in Urla ilçesi Torasan Mahallesi’nde yaşandı. Mahallede bazı kişi ve kişiler, iddialara göre belli noktalara zehirli olduğu düşünülen et parçaları koydu. Bu etleri yiyen 30’un üstüne sokak hayvanı rahatsızlandı. Hayvanlar rahatsızlanmasının sonrasında bu vaziyeti gören vatandaşlar tarafından veterinere götürüldü.

HAYVANSEVERLERİN BAHÇELERİNE BİLE ZEHİRLİ ETLERDEN BIRAKTILAR

Zehirlenen hayvanlardan 31’i telef oldu. Yolların, sahil kıyılarının telef olan hayvanlarla dolu olduğu görülürken, mahalle halkı kan donduran olaya isyan ederek kişi ve kişilerin kısa zaman içerisinde yakalanmasını istedi. Öte yandan, sokak hayvanlarını besleyen ve hayvanlara yardım eden hayvanseverlerin bahçelerine de gizlice bu zehirli olduğu düşünülen etlerin bırakıldığı öğrenildi.

Olayın sonrasında Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekipler, bölgedeki güvenlik kameralarını araştırmaya alarak olayla alakalı geniş çaplı inceleme başlattı.

İzmir’de zehirli et verilen 31 sokak köpeği ölü bulundu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.