İzmir’de Yangın Söndürme Çalışmalarına Katılan Ukraynalı Pilot Ölü Bulundu!

İzmir’de çıkan yangını söndürmek için çalışmalara katılan Ukraynalı pilot Yurii Bostnik, kaldığı otel odasından ölü bulundu.

İzmir Gaziemir’de ormanlık alanda çıkan ve 3 gün devam eden yangını söndürmek için çalışmalara katılan Ukrayna uyruklu pilot kaldığı otel odasında ölü bulundu. 3 gün boyunca yangın söndürme çalışmalarına katılan pilot Yurii Bostnik, yangının kontrol altına alınması ile birlikte pilot arkadaşı Uğur Uysal ile kaldığı otele gelerek yemek yedi ve ardından odasına çıktı. Yangın soğutma çalışmalarına katılacak olan Bostnik, sabah uyanmayınca Uysal otele gitti.

BANYODA BAYGIN HALDE BULUNDU

Bostnik, kaldığı odasında telefonlara ve kapıya cevap vermeyince Uysal, otel görevlilerinden yardım istedi. Otel görevlisinin kartı ile pilotun odasına giren Uysal, Bostnik’i banyoda yerde baygın halde  buldu. Durumu gören otel ekibi sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen ekipler Bostnik’in yaşamını yitirdiğini saptadı. Pilotun ani ölümü Antalya’daki ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Olayın ardından Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Bostnik’in kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdiğini açıkladı.

İzmir’de Yangın Söndürme Çalışmalarına Katılan Ukraynalı Pilot Ölü Bulundu!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı