İzmir’de tüp ile intihara kalkan şahıs 5 kişiyi yaraladı!

İzmir’in Konak ilçesinde ailevi problemleri olduğu ileri sürülen ve intihar teşebbüsünde bulunan şahıs, tüpün hortumunu kestikten sonra çakmak çaktı. Patlamanın etkisiyle intihara teşebbüs eden kişi ağır yaralanırken, bu esnada sokakta bulunan 3’ü çocuk 4 kişi daha yaralandı.
Takip et
İzmir’de tüp ile intihara kalkan şahıs 5 kişiyi yaraladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzmir’deki olay, saat 18.30 sıralarında Çınartepe Mahallesi 2644/2 Sokak’ta yaşandı.

İddiaya göre, geçtiğimiz gün tartıştığı eşi tarafından terk edilen ve bu yüzden psikolojik problemler yaşadığı ileri sürülen Barış A., evde yalnız olduğu esnada mutfak tüpünün hortumunu kesti; sonrasında çakmak çaktı. Tüpten sızan gazın alev almasıyla evde büyük bir patlama yaşandı. ,

Büyük korku uyandıran patlamayı duyan mahalle sakinleri vaziyeti polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üstüne olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini sağlarken, itfaiye ekipleri de yaşanan yangına müdahale etti.

Patlamanın etkisiyle dairedeki camların patladığı, demir korkulukların ise yerinden fırladığı görüldü.

İzmir’de tüp ile intihara kalkan şahıs 5 kişiyi yaraladı!

KENDİSİYLE BİRLİKTE 5 KİŞİ YARALANDI

Evdeki patlamanın etkisiyle savrulan camlar ve demirler, o esnada sokakta bulunan aynı aileye üye Çağlar Ç.(45), Rüzgar Ç. (5), Ada Ç. (9) ve Elisa Ç.’ye (7) isabet etti. Yaralılar kendi olanaklarıyla Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giderken, sağlık ekiplerinin müdahalesinde ağır yaralandığı tespit edilen Barış A. da sağlık ekipleri tarafından ambulansla aynı hastaneye gönderildi. Öbür yaralıların vaziyetinin iyi olduğu öğrenildi.

“BÜYÜK BİR PATLAMA OLDU”

Öte yandan patlama sesini duyan mahalle sakinlerinden Ziver Karataş, büyük bir patlama yaşandığını belirtti. Karataş, “Barış adlı arkadaşımız öğrendiğimiz kadarıyla ailesiyle problemler yaşamış ve bu olayı bilerek yapmış. Depresyondaydı sanırım. Kendisiyle beraber 5 kişi yaralandı. Büyük bir patlama oldu. Camlardaki demir korumalar bile patlamanın şiddetine dayanamadı. Mahalledeki herkes de sesi duydu” açıklamasında bulundu.

Olayla alakalı soruşturma açıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.