İzmir’de lüks cipi denize atıp arkasına bakmadan yürüdü!

İzmir'in Urla ilçesinde henüz belirlenemeyen nedenden dolayı bir kişi, el frenini indirdiği lüks cipi çalıştırarak denize yolladı. Araç denize düşmeden önce kendisini dışarıya atan şahıs, hiçbir şey yokmuş gibi yoluna devam etti.

Edinilen bilgiye göre olay, dün Urla’da bulunan Karantina Adası’nda yaşandı. İddiaya göre, Çeşme ilçesinden kiraladığı araç ile ada girişine gelen kimliği belirsiz bir kişi, yolun ortasında park ettiği aracında bir müddet bekleme yaparken, bu sırada aracı ve kendisini fark eden bir vatandaş, cep telefonunun kamerasını açarak kayda giriyor.

Saniye saniye kameraya yansıyan görüntülerde, bir kişi henüz tespit edilemeyen nedenden dolayı el frenini indirdiği lüks cipi çalıştırarak denize sürdü. Araç, çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında denize doğru ilerlerken, şoförü de kendisini son anda araçtan dışarı attı. Lüks cip denize düşerken, üzeri çıplak şoför de hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden ayrıldı.

İzmir’de lüks cipi denize atıp arkasına bakmadan yürüdü!

Öte yandan, lüks cip olay yerine çağrılan çekici vasıtasıyla düştüğü yerden çıkarılırken, konuyla ilgili emniyet kuvvetlerince başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı