adplus-dvertising

İzmir’de ‘havlayan köpek’ cinayeti: 3 ölü

İzmir’in Bayraklı ilçesinde, havlayan köpeğin torununu korkutması üstüne bir şahıs, aynı zamanda akrabası olan köpek sahibi aileye kurşun yağdırdı. Olayda aynı aileden 3 kişi öldü.
Takip et
İzmir’de ‘havlayan köpek’ cinayeti: 3 ölü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, öğle saatlerinde İzmir’in Bayraklı ilçesi Orgeneral Nafiz Gürman Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre Ali İhsan K. (62), torunu ile parka giderken hem komşusu hem de akrabası olan Yahya Köşek’in köpeği havladı. Torununun korkması üstüne Ali İhsan K., köpeğin sahibi Yahya Köşek ile münakaşaya başladı. İddiaya göre münakaşadan sonraki birkaç gün ikili arasındaki husumet devam etti.

İzmir’de ‘havlayan köpek’ cinayeti: 3 ölü

Bugün öğlen saatlerinde tekrar karşılaşan Ali İhsan K. ve Yahya Köşek, aynı konu üstünden münakaşaya devam etti. Ali İhsan K. eve gidip silahını alarak Yahya Köşek’e (61), eşi Döngül Köşek’e (57) ve kızı Funda Kuvvetli’ye (37) kurşun yağdırdı. Ağır yaralanan aile, olayın sağlık ekiplerine haber verilmesiyle Ege Üniversitesi Hastanesi ve Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı fakat 3’ü de yapılan bütün müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.

Polis ekipleri ise olay yerine gelerek çalışma başlattı. Olayı gerçekleştiren şahıs Ali İhsan K. ise suç aleti silahla beraber gözaltına alındı.

Köpek yüzünden tartıştılar

Ali İhsan K.’nin yeğeni Ömer K., “Yahya Köşek’in köpeği havlayınca amcamın torunu korkuyor. Küfürleşiyorlar. 3-4 gündür Yahya Köşek amcamın yolunu beklemiş. Tehdit etmiş. Amcamla tekrar karşılaştıklarında kavga ediyorlar ve amcam silahını alıp Yahya Köşek’e, hanımına ve kızına ateş ediyor. Olay tamamen köpek yüzünden. O kişiler bizim hem akrabamız hem köylümüzdü. Üzücü bir olay meydana geldi” şeklinde konuştu.

İzmir’de ‘havlayan köpek’ cinayeti: 3 ölü

İzmir’de ‘havlayan köpek’ cinayeti: 3 ölü

“3’ü de yaralıydı”

Olayın görgü tanıklarından Nihal Sarızeybek, “Annemi ziyarete gelmiştim. Sesleri işittim. Evden dışarı çıktığımda silahlar patladı. Bu kişiler aynı köyden, akrabalar. Bir köpek yüzünden kavga etmişler. İlk başta silah sesleri sebebiyle gitmedim. Bağırışları duyup gittiğimde Funda, annesi ve babasının vurulduğunu gördüm. Funda çocukluk arkadaşımdı. Baktığımda nabzı çok yavaş atıyordu. Babası ve annesi de yaralıydı. Bahsedilen köpek sokak köpeği değildi. Fundaların baktığı köpekti” diyerek konuştu.
Polis, olayla alakalı soruşturma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.