İzmir’de Ekmek Fabrikasında Yangın Çıktı

İzmir’in Gaziemir ilçesinde gece saatlerinde, ekmek fabrikasında yangın çıktı. Fabrikayı kullanılamaz hale getiren yangın, yan tarafta bulunan mantı fabrikasına da sıçradı. İtfaiye ekipleri yangını güçlükle kontrol altına aldı.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan bir ekmek fabrikasında gece saatlerinde yangın çıktı. O sıralarda üretimde olan fabrikada çok sayıda da işçi bulunuyordu. Yangını fark eden işçiler sağlıklı bir şekilde fabrikadan tahliye edildi. Yangını itfaiye ekiplerine bildiren işçiler gergin bekleyişe başladı.

Yangının çıktığı fabrikaya intikal eden itfaiye ekipleri, yoğun bir çaba ile yangına müdahale etti. Toplam 3 saati bulan yangın söndürme çalışmaları başarılı bir şekilde söndürüldü.

FABRİKA KULLANILAMAZ HALE GELDİ

3 saat boyunca devam eden yangın, fabrikanın kullanılamaz hale gelmesine neden oldu. Ekmek fabrikasının yanında yer alana mantı fabrikasına da sıçrayan yangın, 3 saatlik bir çalışmanın ardından kontrol altına alınabildi. Bu uzun uğraşlar sonucunda soğutma işlemine başlayan ve olası bir yeniden yangın çıkma ihtimaline karşı bölgede bekleyen itfaiye ekipleri, gerekli tedbirleri aldıktan sonra bölgeden ayrıldı.

Yangının neden çıktığı henüz bilinmezken, olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı