İzmir’de Doktora Jiletle Saldıran Zanlı Yakalandı

Dün İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli asistan doktora saldıran zanlı yakalandı. Esrar kullandım dedi.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli asistan doktor Kadir Songür’ü jiletle boğazından yaralayan Bayram K., polis sorgusunda, “Esrar kullandığım için orada ne olduğunu tam hatırlamıyorum. Doktora kilitlendiğim için ona saldırmışım.” dedi.


Doktor Kadir Songür’ü boğazından yaraladıktan sonra, Karşıyaka’da çantasını çakmaya çalıştığı bir kadını yerlerde sürüklerken yakalanıp gözaltına alınan Bayram K.’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Birçok farklı suçtan hakkında arama kaydı bulunduğu ortaya çıkan zanlı, doktor Songür’e istediği ilacı yazmadığı için saldırdığını söyledi. Bayram K. polise  verdiği ifadede, “Olay günü hastanede ilaç yazmadılar ve bana sürekli gülüyorlardı. Bu durum sinirimi bozdu ve kayıt yaptırmadan doktorun odasına girdim. Esrar kullandığım için orada ne olduğunu tam hatırlamıyorum. Doktora kilitlendiğim için ona saldırmışım. Uyuşturucu kullandığım için şuurumu kaybetmişim. Bu olaydan dolayı pişmanım.” dedi.

Bayram K. ifadesinden sonra sevk edildiği mahkemece tutuklandı.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı