İzmir’de Bir Kadın Boşanmayı Erik Dalı Ve Bando İle Kutladı

İnci Akbay isimli Blogger, 3,5 yıl önce eşinden boşanma kararı aldı. Resmen boşanan İnci Akbay, boşanmasını İzmir Adliyesi önünde bando eşliğinde kutladı.

Blogger ve yazarlık yapan İnci Akbay isimli kadın, 3,5 yıl önce boşanma kararı aldı. Aldığı bu karardan sonra uzun süren sürecin ardından eşiyle 13 kasım tarihinde resmen boşandı. İnci Akbay, boşanmasını İzmir Adliyesi önünde boşanmasını bando ve erik dalı şarkısıyla kutladı. Arkasında “boşandım” yazan bir ceket giyen İnci Akbay, gökyüzüne uçan balonlar bıraktı.  “Erik Dalı” parçası eşliğinde dakikalarca oynadı. Adliye önünde oynayan Akbay’a arkadaşları da eşlik etti.


SOSYAL MEDYADAN BANDOLU KUTLAMAYA DESTEK

Eşinden boşanmasını adliye önünde oynayarak kutlayan İnci Akbay’a, onlarca takipçisinden de destek videoları geldi. “Erik Dalı Gevrektir” türküsü eşliğinde oynayan Akbay’ın takipçileri ve arkadaşları, videoları İnci Akbay’ı etiketleyerek gönderdi. İrem Akbay, “İnci Akbay, “3,5 yıl önce iki valiz eşyayla kapının önüne konulmuştum Mavi (kızı) ile ikimiz. Hayatım alt üst olur diye düşünmüştüm. Ne olur bunu gelenekselleştirelim. Her sene 13 Kasım’ı Erik Dalı Günü ilan edelim. 3 buçuk yıldır acımı paylaşarak azalttınız. Sevincimi ve gücümü paylaşarak çoğalttınız. Bunun için minnettarım. Bu süreci yaşayan kadın arkadaşım; şuan her neredeysen yanındayım. Ne olursun bunu bil. Bu süreçte sana destek olabilmek için ne yapabileceksem ben buradayım; çünkü hep söyledim. Aynı acıdan bakanlar beni en iyi anlar. Şimdi İstanbul’a geldim, öğleden sonra döneceğim. Çok değişik hisler içerisindeyim” sözlerine yer verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı