İzmir’de AVM’de bıçaklı kavga çıktı!

İzmir'in Menemen ilçesinde bir koca, boşanma aşamasında olan ve AVM'de çalışan eşiyle tartıştı. AVM'ye getirdiği bıçağını çeken koca, eşini, AVM'de çalışan bir kişiyi ve o sırada alışveriş yapan ve olaya müdahale eden bir vatandaşı yaraladı.

Edinilen biliye göre olay, Menemen ilçesindeki bir AVM’de yaşandı. İddialara göre eşiyle boşanma aşamasında olan S.Ç. adlı bir şahıs, AVM’de çalışan H.Ç adlı eşinin yanına gitti. Bu esnada koca ile eşi arasında münakaşa çıkarken, S.Ç., yanında getirdiği bıçağıyla eşinin üstüne saldırmaya çalıştı.


AVM’de çalışan güvenlik görevlileri ve temizlik personelleri de olaya hemen müdahale etti. Bu esnada bıçaklı saldırgan, eşi H.Ç., olaya müdahale eden temizlik görevlisi M.P ve o esnada tesadüfen alışveriş yapan ve olaya müdahale eden F.C. adlı vatandaşı yaraladı.

JANDARMA EKİPLERİ SEVK EDİLDİ

Olay ardından bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Yaralanan 3 kişi, olay yerinde sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrası hastanelerde tedavi altına alındı. AVM’nin güvenliği tarafından etkisiz hale getirilen şahıs ise jandarmaya teslim etti.

Yaralı vatandaş F.C. ve S.Ç. adlı kadının hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı