adplus-dvertising

İzmir’de 50 kez operasyon düzenlenen kumarhaneye yeni baskın!

İZMİR’in Bornova ilçesinde daha önce 50 defa operasyon düzenlenip mühürlenen iş yerinde kumar oynarken yakalanan 50 kişiye 90 bin 950 lira idari para cezası uygulandı.
Takip et
İzmir’de 50 kez operasyon düzenlenen kumarhaneye yeni baskın!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İZMİR İl Jandarma Komutanlığı ve Bornova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Egemenlik Mahallesi 6106 Sokak’taki sanayi sitesinde daha önce kumar oynatıldığı için mühürlenen adreste mührün bozulup tekrar kumar oynatıldığı bilgisi üstüne çalışma başlattı.

Adrese gerçekleştirilen baskında tombala oynarken suçüstü yakalanan 50 kişiye 90 bin 950 lira idari para cezası uygulandı. Kumar oynamak için kullanılan malzemelere el konuldu, iş yeri tekrardan mühürlendi. İşletmeci olduğunu beyan eden Ö.T. hakkında ‘kumar oynamak için yer ve olanak temin etmek ile mühür fekki’ suçundan adli işlem başlatıldı.

Binanın etrafına 6 metrelik duvar
Aynı adrese jandarma 50’nci operasyonu 9 Nisan’da yaptı ve kumar oynarken suçüstü yakalanan 160 kişiye 291 bin 40 lira idari para cezası uyguladı. Zanlıların güvenlik kuvvetlerinin ani baskınlarına karşı kumar malzemelerini gizlemek ve zaman kazanmak için binanın etrafına 6 metre yükseklikte duvar ördükleri, kapıları da güçlendirdikleri gün yüzüne çıktı. Kaçak yapılan duvarların yıkımı için belediyeye bildirimde bulunuldu.

Öte yandan; kumar oynatılan binada her defasında işletmeci olarak farklı adların beyanda bulunduğu, jandarmanın da bu adlar hakkında işlem yaptığı tespit edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.