İzmir Karşıyaka’da Bakıcı Dehşeti! Küçük Çocuğa İşkence

İzmir Karşıyaka'da sağlık problemleri olan 3 çocuğa yatılı bakıcılık yapan A.E., evin en küçük çocuğunu dövdü. Görüntüleri izleyen baba şikayetçi oldu.

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde sağlık problemleri olan 3 çocuğa bakıcılık yapan A.E., evin en küçük çocuğunu dövdü. Görüntüleri izleyen baba bakıcı hakkında suç duyurusunda bulundu. Çocuğu işkence gören baba, Şahsın bir an önce yakalanmasını istiyorum.” dedi. İzmir Karşıyaka2da çeşitli sağlık problemleri bulunan 3 çocuğa tek başına bakan Çetin B., iddiaya göre ülseratif kolit, hafif düzeyde zeka geriliği, görme kaybı ve Behçet hastalığı bulunan 16 yaşındaki büyük oğlu A.M.B. hastanede yatarken bir refakatçinin aracılığıyla A.E. ile tanıştı. A.E. kalacak yeri olmadığını söyledi ve çocuklarına bakması konusunda A.E. ile anlaşıldı.


KARŞIYAKA’DA BAKICI DEHŞETİ

Evdeki güvenlik kameralarını izleyen baba Çetin B. şok oldu. Evine aldığı bakıcı A.E.’nin çocuklarına iyi baktığını düşünen Çetin B., evin büyük oğlu A.M.B., babasına A.E.’nin 7 yaşındaki görme problemi olan kardeşi H.B.’nin burnunu kanatıp dişini kırdığını söyledi. Bunun üzerine kamera kayıtlarını izleyen Çetin B. izledikleri karşısında şoke oldu. A.E.’yi ikaz eden Çetin B., sabah uyandığında A.E.’nin kaçtığını anladı. A.E., evdeki cep telefonu ve 7800 lirayı çalarak kaçtı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı