İzmir Çiğli’de Emekli Polis Memuru Dehşeti

İzmir’in Çiğli ilçesindeki Atatürk Mahallesi 8930/1 Sokak’ta sabah saatlerinde korkunç bir olay yaşandı. Olayda boşanmak üzere olduğu eşini bina önünde vuran emekli polis memuru Erdoğan Sarıyıldız, eşi Özlem Sarıyıldız’ın ardından tetiği kendisi için çekti. Çift olay yerinde yaşamını yitirdi.

İzmir Çiğli’de mahalle sakinlerine dehşete düşüren bir olay yaşandı. Boşanmak üzere oldukları öğrenilen emekli polis memuru Erdoğan Sarıyıldız ile eşi Özlem Sarıyıldız sabah saatlerinde oturdukları binanın önünde tartışma yaşandı. Tartışmanın akabinde silahını çıkaran Erdoğan Sarıyıldız eşini vurarak öldürdü.

EMEKLİ POLİS MEMURU İKİNCİ MERMİYİ KENDİSİNE SIKTI

Eşini vurarak öldüren emekli polis memuru  Erdoğan Sarıyıldız, silahını başına doğrultarak intihar etti. Olayın sesini duyan mahalle sakinleri evlerinden dışarıya baktıklarından dehşet verici bir manzarayla karşılaştılar. Hemen polis ekiplerini arayan vatandaşlar, sağlık ekiplerine de haber verdi.

OLAY YERİNDE ÖLDÜLER

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, çiftin olay yerinde öldüğünü belirledi. Eşinin katili olan Erdoğan Sarıyıldız emekli polis memuruydu. Çiftin cansız bedeni olay yerinden en yakın hastaneye morga konulmak üzere sevk edildi.

Olayın sonucunda Özlem Sarıyıldız bir vahşete kurban giderek, hayatını kaybetmiş oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı