İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Dijital platform üzerinden yayımlanan dizinin ilk sezonun ardından oyuncu kadrosu ve karakterlerinin yanı sıra dizinin konusu araştırma konusu olmaya başladı. Özellikle Salih Bademci'nin söylediği şarkı seyircinin beğenisini kazandı. İşte Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu...
Takip et
İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dijital platform üzerinden ilk sezonu yayımlanan başrollerinde Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Barış Arduç gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi ilk sezonun yayımlanmasının ardından dizinin oyuncu kadrosu ve konusu henüz diziyi izlemeyenler tarafından araştırma konusu olmaya başladı. İşte Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu…

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan, instagram’da yaptığı paylaşımda şöyle yazdı:

“Veee Kulüp için paydos. Aşırı yetenekli yol arkadaşlarımın hepsinin emeklerine, gönlüne bereket, iyi ki varsınız. Çok özel bir yolculuktu. Yolunuz açık olsun.”

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

KULÜP DİZİSİ KONUSU

Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda’nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir.

Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

KULÜP SALİH BADEMCİ  ŞARKISI ÇOK BEĞENİLDİ

Salih Bademci’nin canlandırdığı Selim Songür karakteri herkes tarafından çok beğenildi, Özellikle söylediği şarkı seyirciden tam not aldı ve sosyal medyada övgü dolu paylaşımlar yapıldı.

KULÜP DEKOR-KOSTÜM-TASARIM

Bizleri 1950’lerin İstanbul’una götüren dönem dizisi Kulüp, yayınlanan fragmanlarda ışıltılı gece hayatını, zamanın modasını, kullanılan arabaları ve o zamanki sosyal çevreyi bize detaylı bir şekilde sunuyor. Dönemin ruhunun doğru bir şekilde yansıtılması için uzun bir ön hazırlık döneminden geçen dizinin yapım tasarımcısı olarak Babam ve Oğlum, Hakan: Muhafız filmlerinde tasarımcı olan Murat Güney yer alırken, sanat yönetmeni olarak Masum ve Murat Güney’le beraber Hakan: Muhafız’da çalışan Ayşe Buket Demiratar yer alıyor.

KULÜP DİZİSİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Netflix‘in bir diğer Türk dizisi olarak dikkat çeken yapım, önemli yıldızları da kadrosunda bulunduruyor. Merakla beklenen ve sonunda yayınlanan dizinin başrolünde Gökçe Bahadır ve Barış Arduç yer alıyor. Bu ikiliye ilave olarak yapımda, Salih Bademci, Metin Akdülger, Fırat Tanış ve Asude Kelebek gibi isimler de bulunuyor.

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Bu yıl çıkan önemli Türk yapımı Netflix içeriklerinden olan yapım, beklentilerin de yüksek olduğu projeler arasında yer alıyor. Dizinin senaryo ekibinde, Necati Şahin, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Rana Denizer yer almakta. 03 Medya tarafından prodüksiyon aşaması tamamlanan Kulüp, Netflix tarihindeki altıncı Türk dizisi olarak dikkat çekiyor.

Kulüp dizisi için artık heyecan doruktaydı.

‘Kulüp’ dizisi Netflix’de ilk 6 bölümüyle yayında. Netflix’e üye olarak izleyebilirsiniz.

KULÜP DİZİSİ OYUNCULARI

Gökçe Bahadır (Matilda Aseo)

Barış Arduç (İsmet Denizer)

Asude Kalebek (Rasel Aseo)

Salih Bademci (Selim Songür)

Metin Akgülder (Orhan Şahin)

Fırat Tanış (Çelebi)

Merve Şeyma Zengin (Tasula)

İştar Gökseven (Ali Seker)

Murat Garibağaoğlu (David)

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Gökçe Bahadır- Mathilda (hapisten yeni çıkan Kulüp’te işe başlayan anne)

Matilda, hayatın pek de yeterli davranmadığı, geçmişinin makus olduğu bir bayandır. Problemli geçmişi nedeniyle kızı Raşel’i yetiştirememiş ve güzel bir anne kız bağı kuramamıştır. Kızıyla ortasındaki alakaya sıfırdan başlamayı planlayan Matilda, hayatını sisteme oturtmak için bir gece kulübünde işe girer.
Kızıyla bağlarını tekrar güçlendirmek isteyen Matilda’nın bir de Fıstık İsmet’le uğraşması gerekiyordur.

Matilda’nın hayatındaki tek sorun bundan ibaret değildir. İşe girdiği kulüpte de her şey epey yoğundur!

Matilda’dan evvel kurtlar sofrası üzere olan Kulüp, Matilda’yla birlikte apayrı bir hal alır. Matilda orayı sıcak bir yuva haline getirmeyi başarır, kulübün işvereni Orhan ve yıldız sanatkarı Selim’in ortasındaki savaşı da yumuşatır.

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Son olarak Kendi Yolumda filminde Gökhan Özoğuz ile partner olarak kamera karşısına çıkan Gökçe Bahadır şimdi de Barış Arduç ve Salih Bademci ile Kulüp dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. 9 Kasım 1981 de İstanbul da dünyaya gelen Gökçe Bahadır şuanda 39 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunu olan Gökçe Bahadır daha sonra oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almıştır. Radyo sunuculuğu ile başladığı yolculuğuna Hayat Bilgisi dizisinde hayat verdiği Törpü karakteri ile oyunculuğa geçti. Daha sonra Yaprak Dökümü ve Aramızda Kalsın dizilerinde başrolde yer alan Gökçe Bahadır son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Doktor Oya olarak yer almıştır. 1.70 metre boyunda, 55 kilo olan Gökçe Bahadır Yunan sevgilisi Yiannis Magkos ile olan ilişkisini bitirdi.gokce bahadir

Barış Arduç -Fıstık İsmet:  (Pera’nın asi delikânlısı, Raşel’in sevgilisi)

Fıstık İsmet, Pera’nın asi delikanlısı, Matilda’nın kızı Raşel’in de sevgilisidir. Lakin Matilda kızını Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışıyordur.

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Son olarak Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Barış Arduç daha önce de Kuzgun dizisinde başrolde yer almıştır. Kiralık Aşk dizisi ile en büyük çıkışını yakalayan Barış Arduç 9 Ekim 1987 de İsviçre doğumludur.33 yaşında olan Barış Arduç Ayla Algan’dan özel oyunculuk dersleri almıştır. İlk olarak Pis Yedili dizisinde ismini duyuran Barış Arduç le 6 yıllık nişanlısı Gupse Özay ile evlilik hazırlığı yapmaktadır. Barış Arduç 1.82 metre boyunda, 78 kilo ağırlığındadır.

Salih Bademci- Selim Songür: (Kulüp’ün star sanatçısı)

Daha önce Kiralık Aşk dizisinde de Barış Arduç ile beraber oynayan Salih Bademci Kulüp dizisinde de Barış Arduç ile birlikte rol alacak. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde yer alan Salih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir doğumludur. 36 yaşında olan Salih Bademci asıl çıkışını İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Fikret Boran karakteri ile yaşamıştır.

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Fırat Tanış- Çelebi: (Kulüp yöneticisi)

5 Mayıs 1975 de İstanbul da dünyaya gelen Fırat Tanış oyuncu ve müzisyendir. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Adem karakteri ile çok sevilen Fırat Tanış Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Koyu Bilal karakteri ile tanınmıştır. İstanbul Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Fırat Tanış şimdi de ilk kez bir internet dizisi olan Kulüp’te yer alacak. Fırat Tanış 2014 de sevgili eşi Kübra Tanış ile evlenmiştir. 1.75 metre boyunda, 62 kilo ağırlığındadır.firat tanis 2021 resimleri

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları
Asude Kalebek (Raşel): (Mathilda’nın yetiştirme yurdunda büyüyen kızı)

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Asude Selma Kalebek 18 Haziran 1999 İstanbul doğumludur ve 22 yaşındadır. Netfix’in Klüp dizisinde yer alan Asude Selma Kalebek Klüp dizisinde Raşel karakteri ile yer alacak.

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Metin Akdülger- Orhan:  (Kulüp patronu)

Metin Akdülger 10 Nisan 1988 Bursa doğumludur ve 33 yaşındadır. 1.84 metre boyunda, 70 kilo ağırlığında olan Metin Akdülger Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Medcezir gibi diziler ile ününe ün katmıştır.

KULÜP DİZİSİ YORUMLARI

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları İzleyiciden tam not alan Kulüp dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Netflix Kulüp yorumları

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.