İzdivaç’ın Damat Adayı Uğur Doğan Siyanür İçip İntihar Etti

Zuhal Topal'ın sunduğu İzdivaç programı ile ünlenen damat adayı Uğur Doğan instagram hesabından bir video paylaştıktan sonra siyanür içerek intihar etti.

Ünlü sunucu Zuhal Topal’ın hazırlayıp sunduğu İzdivaç programında ünlenen damat adayı Uğur Doğan intihar etti. İnstagram hesabından bir video paylaşan Doğan hayatına son verdi. Damat adayı Uğur Doğan paylaştığı videonun altına şu notu düştü:


“BANA AYRILAN SÜRENİN SONUNA GELDİK”

Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın. Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın.

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

Yayınladığı videodan sonra intihar eden Doğan’ın siyanür içerek hayatına son verdiği belirtiliyor. Apar topar Samatya Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Doğan’ın buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtiliyor. Yakın çevresinin de doğruladığı intihar olayının sebebi ise bilinmiyor. Bir süredir psikolojik sorunlardı olduğu belirtilen Uğur Doğan’ın cenazesinin incelenmek üzere adli tıp morguna kaldırıldığı belirtiliyor. Olay ile ilgili inceleme başlatan emniyet yetkililerinin Doğan’ın yakın çevresi ile temas kurduğu ve bazı kişilerden ilk ifadeleri aldığı öğrenildi. Doğan’in cenaze işlemleri ile ilgili bir bilgi ise henüz verilmedi.

TAKİPÇİLERİ ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEDİLER

Doğan’ın saatler öncesinde yaptığı veda videosunun altına yapılan yorumlarda, takipçileri hastaneyi aradıklarını ve kalbinin durması sonucu genç adamın öldüğünü dile getirdiler.

PROGRAMLAR FUHUŞ OPERASYONU SONRASI YİNE GÜNDEME GELMİŞTİ

Kısa süre önce yapılan fuhuş operasyonunda, evlilik programına katılarak ünlenen Birkan K.’nın da aralarında bulunduğu 2’si kadın 20 kişi yakalanmıştı. Adana merkezli 14 ilde gerçekleştirilen operasyonda ’eskortluk sitesi’ adı altında fuhuş çetesi kurduğu ve fuhuşa yer temin ettiği iddia edilen 2’si kadın 20 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin arasında evlilik programıyla ünlenen damat adayı Birkan K. da vardı.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı