İyilik Yapmak İsterken Canından Oluyordu!

Zift dolu çukurun içerisinde çaresizce kurtarılmayı bekleyen kedi için canını dişine takan genç, çevredekilerin yardımına koşması ile kurtuldu.

Ordu’da 20’li yaşlardaki bir gencin, yaptığı fedakarlık herkesin takdirini topladı. Evlerinin yakınındaki bir çukurdan gelen sesler üzerine harekete geçen genç, çaresizce kurtarılmayı bekleyen kedi için canını dişine taktı. Çukura girmeye çalıştığı esnada dengesini kaybeden fedakar genç, çevredekilerin yardımına koşması ile hayata tutundu.


Son dönemlerde hayvana şiddet haberlerine isyan edenleri sevindirecek bir gelişme yaşandı. Ordu’da 20 yaşındaki genç, kalorifer yakıtıyla dolu çukurun yanından geçerken duyduğu sesler üzerine harekete geçti. Çukurun başına gelen ve zifte bulanmış kediyi gören genç, talihsiz hayvanı oradan kurtarmak istedi. Uzun uğraşları sonucu kediyi çıkarmayı başaramayan genç, bir anlık dikkatsizliği sonucu çukura düştü. Çukurdan kendi başına çıkmayı başaramayan gencin yardımına çevredekiler koştu.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kediyle birlikte düştüğü çukurdan çıkartılan genç, fedakarlığı ile herkesin takdirini kazandı. İlk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan fedakar gencin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay yerine gelip incelemelerde bulunan ekipler, insan hayatını tehdit eden çukurların kapatılması için çalışma başlattı. Çevre sakinleri de çukurların büyük bir tehdit oluşturduğunu belirterek “Daha önce defalarca başvurduk ama kimse ilgilenmedi” diyerek tepkilerini dile getirdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı