adplus-dvertising

İyilik 2. bölüm full izle-İyilik son bölüm tek parça izle

İyilik 2. bölüm yayınlandı! FOX TV İyilik 2. bölüm izleyemeyenler İyilik son bölüm izle! FOX TV İyilik 2. bölüm izle! İyilik son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. 6 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan İyilik 2. bölüm full linki, İyilik Youtube haberimizde...
Takip et
İyilik 2. bölüm full izle-İyilik son bölüm tek parça izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İyilik son bölüm izle linki araştırılıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan İyilik dizisi 2. bölümü yayınlandı. FOX TV İyilik 2. bölüm izleyemeyenler İyilik son bölüm izle! FOX TV İyilik 2. bölüm izle! İyilik son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı.  İyilik 2. bölümde neler oldu haberimizde….

İYİLİK UYARLAMA MI?

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, Güney Kore dizisi olan “The Queen’s House”tan uyarlanan “İyilik” dizisi, bir ihanet hikayesini anlatacak.

İYİLİK KONUSU NE?

Neslihan’ın dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu illüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu bir kızla. Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır. Ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…

İYİLİK DİZİSİ OYUNCULARI

Hatice Şendil – Neslihan
İsmail Demirci – Rafet
Sera Kutlubey – Damla
Perihan Savaş – Şahika

İyilik 2. bölüm full izle-İyilik son bölüm tek parça izle

İYİLİK 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Damla’nın intiharının arkasından ona yardım etmek isteyen Neslihan, Damla’nın hemen bir psikiyatrist ile görüşmeye başlamasına aracı olur. Psikiyatrist seans sonrası Damla’nın bir süre yalnız bırakılmamasının iyi olacağını söyleyince, Neslihan Damla’yı toparlanana kadar kendi evlerinin bahçesindeki misafirhanede kalması için ikna eder. Neslihan ve Damla komşu olmuşlardır. Damla yavaş yavaş Neslihanların evine sızar, hayatlarına girer. O kadının kendi olduğunu gizleyerek Neslihan’ın gözünü Murat’ın hayatında başka bir kadın olabileceği konusunda açarak ikisinin arasını bozmaya çalışır. Neslihan Murat’ın hayatında başka bir kadın olabileceğinden şüphelenmeye başlar ama o kadının Damla olduğunu farkında değildir.

Bir akşam Neslihan, Murat’ı gizli gizli Damla’nın evine girerken görür.

İYİLİK 2. BÖLÜM FULL İZLE

6 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan İyilik 2. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklendi.

İyilik yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

İYİLİK 2. BÖLÜM YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İyilik 2. bölüm full izle-İyilik son bölüm tek parça izle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.