İYİ Parti’nin acı kaybı! Hasan Hüseyin Türkoğlu hayatını kaybetti

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 24. Dönem Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu hayatını kaybetti. Türkoğlu'nun bir süredir kanser tedavisi gördüğü öğrenildi. Cenaze ne zaman nerede kaldırılacak?

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 24. Dönem Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu’nun hayatını kaybettiği haberini İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan duyurdu. Türkkan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;


“İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 24. Dönem Osmaniye Milletvekili, Muhterem dostum Hasan Hüseyin Türkoğlu’nu kaybettik. Allah rahmet eylesin. Ailesine, camiamıza sabır diliyorum.”

PEŞ PEŞE BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Tükoğlu’nun ölüm haberinin ardından siyasilerden peş peşe başsağlığı mesajları geldi;


Hasan Hüseyin Türkoğlu neden öldü?

Hasan Hüseyin Türkoğlu, bir süredir Ankara’da özel bir hastanede tedavi görüyordu. Hasan Hüseyin Türkoğlu’nun ilik kanseri olduğu biliniyordu.
Osmaniye’nin Düziçi ilçesinin İrfanlı Mahallesi, Göçmenler semtinde ikamet eden Nezihe ve Ökkeş Türkoğlu çiftinin iki evladından birisi olan Türkoğlu için 12 Şubat Çarşamba günü TBMM’de tören düzenlenecek.

13 Şubat Perşembe günü ise Düziçi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Düziçi Çamiçi Mezarlığında toprağa verilecek.

Hasan Hüseyin Türkoğlu evli, Nisa ve Oğuz adından iki çocuk babasıydı.

HASAN HÜSEYİN TÜRKOĞLU BİYOGRAFİ İÇİN BU HABERE BAKINIZ

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı