İYİ Partili Koray Aydın’dan Eleştiri: Beceriksizliğiniz Yüzünden 17 Yıldır İktidardalar!

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, partililerden üye kampanyasına destek olmalarını istedi ve "İlçe teşkilatlarımızda olduğu gibi bunu yapacağız. Çünkü bunu Türkiye'de yapmış tek parti AK Parti'dir. Yok, '17 yıldır neden AK Parti'. Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 yıldır bunlar iktidarda ama biz yapacağız." dedi.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, partililerden üyse kampanyasına destek olmalarını isteyeyerek, “İlçe teşkilatlarımızda olduğu gibi bunu yapacağız. Çünkü bunu Türkiye’de yapmış tek parti AK Parti’dir. Yok, ’17 yıldır neden AK Parti’. Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 yıldır bunlar iktidarda ama biz yapacağız” diyerek konuştu.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, partisinin Giresun il teşkilatınca gerçekleştirilen katılım programına katıldı. Programda konuşan Koray Aydın, Türkiye genelinde üye kayıt kampanyası başlattıklarını belirtti.

Hayati değerde önem verdikleri konuların başında üye kampanyasının geldiğini anlatan Aydın, tüm köylerde ve mahallelerde teşkilatlar oluşturacaklarını ifade etti.

“MIŞIL MIŞIL UYUYORLAR”

Köy ve mahalle teşkilat oluşumları sürecinin devam ettiğini vurgulayan Aydın, “Önce mahalle başkanları ve köy temsilcilerini tespit edeceğiz. Sonra mahalle ve köy yönetimleri yapacağız” diyerek konuştu.

Partililerden mensup kampanyasına destek olmalarını isteyen Aydın, şunları belirtti:

“Aynı ilçe teşkilatlarımızda olduğumuz gibi, bunu yapacağız. Bunu büyük kararlılıkla yerine getireceğiz. Çünkü bunu Türkiye’de yapmış tek parti, AK Parti’dir. Öbür partilerin tamamı yorgan çekmiş, mışıl mışıl uyuyor. Yok, ’17 yıldır neden AK Parti’. Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 yıldır bunlar iktidarda ama biz yapacağız.” dedi.

“BUNU YAPACAK VE BAŞARACAĞIZ”

Gelecek senenin sonunda mensup sayısında zirve yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Aydın, “Türkiye genelinde yürüttüğümüz kampanyayı İYİ Parti’nin kuvvetini, gücünü yukarılara çekerek hep beraber başaracağız. Önümüzdeki senenin sonunda üyede zirveyi yakalamış, mahalle teşkilatlanması ile alakalı da bir hedefimiz var. O hedefe ulaşmış İYİ Parti’nin önünde kimse duramaz” ifadesini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı