İyi ki varsın Eren filmi için yeni fragman geliyor!

Trabzon’da şehit düşen 15 yaşındaki Eren Bülbül ve Başçavuş Ferhat Gedik’in hikâyesi “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmiyle beyazperdeye taşınıyor. Bülbül’ün ölüm yıldönümü 11 Ağustos’ta yayınlanması planlanan filmin ikinci fragmanında Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür de yer aldı.
Takip et
İyi ki varsın Eren filmi için yeni fragman geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip güvenlik kuvvetlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit edilen Eren Bülbül ve onu kurşunlardan korumak için üstüne atlayıp siper olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in yaşamını anlatan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin çekimleri devam ediyor.

Trabzon’da yapılan çekimlerde Eren Bülbül’ü Rahman Beşel, Ferhat Gedik’i ise meşhur oyuncu İsmail Hacıoğlu canlandırıyor. Eren Bülbül’ün ölüm yıldönümü 11 Ağustos’ta yayınlanması planlanan filmin ikinci fragmanında Abdülkadir Ömür sürprizi meydana geldi.

İyi ki varsın Eren filmi için yeni fragman geliyor!

MEŞHUR FUTBOLCU PROJEYE DESTEK OLDU

Trabzonspor taraftarı olan Eren Bülbül’ü unutmayan genç futbolcu Abdülkadir Ömür filmde rol alarak projeye destek oldu. Fragmanda Eren Bülbül’ü canlandıran Rahman Beşel ve Trabzonspor ve milli takımın genç yıldızı Abdülkadir Ömür’ün karşılıklı karpuz yediği eğlenceli anlar yer aldı.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun üstlendiği “Kesişme; İyi ki Varsın Eren”in 29 Ekim’de vizyona girmesi planlanıyor.

İyi ki varsın Eren filmi için yeni fragman geliyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.