Ivana Sert’ten sonra Rallici Can Çelebi’ye yeni sevgilisinden de şiddet suçlaması!

Ivana Sert’ten sonra rallici Can Çelebi'ye yeni sevgilisi Kübra Senemay Kılıçoğlu'da şiddet suçlamasında bulundu. Şikayette bulunan Kübra Senemay Kılıçoğlu koruma talebinde de bulundu.
Takip et
Ivana Sert’ten sonra Rallici Can Çelebi’ye yeni sevgilisinden de şiddet suçlaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Aile Mahkemesi’ne ve savcılığa sunulan dilekçedeki iddialara göre, Kübra Senemay Kılıçoğlu ile Can Çelebi arasında araçları seyir halindeyken münakaşa çıktı. Can Çelebi, aracını alkollüyken çok hızlı sürerek Kılıçoğlu’nu korkuttu. Çelebi’ye eşyalarını alıp evden gideceğini belirten Kübra Senemay Kılıçoğlu şiddete maruz kaldı.

BOYNUMU SIKTI
Kübra Senemay Kılıçoğlu ifadesinde, “Can Çelebi, eve girdiğim gibi boynumu çıplak elleriyle sıktırarak, ‘Bak seni öldürürüm, hiçbir eşyanı bu evden çıkaramazsın’ diye tehdit etti ve beni itekleyerek duvarın olduğu bölüme düşürdü. Sağ kulağıma vurdu. Yere düştüm. Beni bileklerimden tutarak eve sürükledi ve kapıyı üstüme kapattı. Kapıyı açmayı başardım. Bir süre sonra polis ekipleri geldi” şeklinde konuştu. Taraflar birbirlerinden karşılıklı şikâyetçi olunca savcılık soruşturma başlattı. Kılıçoğlu, şikâyetin sonrasında bir de Can Çelebi ile ilgili korunma talep etti. Talebi kabul eden mahkeme, Çelebi’nin 1 ay süreyle Kılıçoğlu’na yaklaşmamasına karar verdi. 1 ayın dolmasının sonrasında Kılıçoğlu önlem süresinin uzatılmasını talep etti. Fakat mahkeme bunu gerektirecek yeni bir vaka olmadığı için Kılıçoğlu’nun talebini reddetti.

Can Çelebi, Ivana Sert ile 2015 senesinde aşk yaşamaya başlamış, çiftin ilişkisi 3 sene sürmüştü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.