adplus-dvertising

Ivana Sert’e sevgilisi Sezer Demirci’den evlilik teklifi!

Ivana Sert, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Sezer Demirci’den evlilik teklifi aldı. Teklife Ivana Sert'in oğlunun da sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.
Takip et
Ivana Sert’e sevgilisi Sezer Demirci’den evlilik teklifi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ivana Sert, geçen yaz Urla’daki butik otel Ayşe Hanım Konağı’nın sahibi Sezer Dermenci ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bu ilişkinin kısa zamanda biteceğini düşünenler yanıldı.

Ivana Sert’e sevgilisi Sezer Demirci’den evlilik teklifi!

Posta’nın haberine göre; sevgililer önceki akşam bir lokantada 9’uncu aylarını kutladı. Birbirlerini öpmeye koklamaya doyamadılar.

Ivana Sert, “Evlilik teklifi aldınız mı?” sorusuna, “Evet aldım. 11 Mart’ta romantik bir biçimde teklifte bulundu, kabul ettim” cevabını verdi.

Sert, pandemi sebebiyle düğün değil, nikah yapacaklarını, yaz bitiminde mutluluğa imza atacaklarını belirtti.

Ivana Sert sevgilisine dair de şunları dile getirdi: “Sezer çok mütevazı. Kesinlikle bencil değil. Bana karşı olan sevgisini hep gösteriyor. En önemlisi merhametli, vicdanlı.”

Ivana Sert’e sevgilisi Sezer Demirci’den evlilik teklifi!

“Pırıl pırıl bir kalbi var. Pozitif enerji veriyor. Üstelik romantik de. Sürprizler ile dolu. Beraber çok eğleniyoruz. Gönlüme göre bir erkek buldum sonunda. Her türlü çok tatlı. Benim için doğru adam Sezer’dir. Allah dualarımı duydu ve kabul etti. İstediğim adamı bana yolladı. Şuana kadar hiç kavga etmedik. Tek korkum; ilişkimize nazar değmesi.”

Ivana Sert eski eşi Yurdal Sert’ten olan 15 yaşındaki oğlu Kayon Ateş’in, Sezer Dermenci ile çok iyi anlaştığını belirtti. “Bu vaziyet benim olmazsa olmazım” diyen Sert, “Ateş evlenmemize onay verdi. Mutluluğum daha da arttı” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.