Ivana Sert Doya Doya Moda’dan ayrıldı mı?

Hafta içi her gün izleyici kitlesi için ekranlara gelen Doya Doya Moda All Star yarışmasında Ivana Sert’i göremeyenler neden olmadığını merak etmeye başladı. Peki, Ivana Sert yarışmadan ayrıldı mı? Ivana Sert Doya Doya Moda’da neden yok?
Takip et
Ivana Sert Doya Doya Moda’dan ayrıldı mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doya Doya Moda’dan sonra yayın yaşamına başlayan Doya Doya Moda All Star yarışmasının yeni bölüm fragmanında Ivana Sert’i göremeyenler vaziyeti incelemeye başladı. İlk ekrana geldiği günden itibaren birçok defa jürisinde değişiklik meydana gelen programdan Ivana Sert ayrıldı mı merak ediliyor.

IVANA SERT DOYA DOYA MODA’DAN AYRILDI MI?

Ivana Sert, TV8’in gündüz kuşağında sevilen moda yarışma programı Doya Doya Moda’da jüri olarak yer alıyordu. 22 Mart Pazartesi günü yayımlanan fragmanda ise Ivana Sert yer almadı. Resmi bir açıklama bulunmasa da 22 Mart Pazartesi yayınlanacak bölümde Ivana Sert’in yerine Umut Eker, jüri koltuğunda görünüyor. Eker, Instagram’dan yaptığı paylaşımda, ”Pazartesiye herkes hazır mı doyadoyamoda TV8 ekranlarında artık bende varım. Çok eğleneceğiz çok” notu ile fragmanı paylaştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.