Ivana Sert Doya Doya Moda’dan neden ayrıldı?

Türk televizyon kanallarında birçok program yapan Sırp asıllı Ivana Sert, stilistlik ve moda tasarımcılığı yapmaktadır. Türkiye’de oldukça popüler olan Ivana Sert, Doya Doya Moda’nın yeni sezonunda jüri üyeliği yapıyordu. Yeni haftanın başında programda yer almayan Ivana Sert’in yerine modacı Umut Eker jüri koltuğuna oturdu. Ivana Sert’in ise Doya Doya Moda’dan neden ayrıldığı merak konusu oldu.
Takip et
Ivana Sert Doya Doya Moda’dan neden ayrıldı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doya Doya Moda yarışması, geçtiğimiz sezonun başarılı yarışmacılarını tekrardan ekranlara getirdiği Doya Doya Moda All Star’la yeni sezonuna başladı. Yeni sezon jüri mensupları ise Ivana Sert, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurken Erez yer alıyordu. Ivana Sert de jüri üyeliğinden ayrılan Kemal Doğulu’nun yerine gelmişti.

IVANA SERT DOYA DOYA MODA’DA NEDEN YOK?

Kemal Doğulu’nun ayrılığı sonrasında Doya Doya Moda’ya Ivana Sert dahil olmuştu. Daha önce de benzer moda programları gibi projelerde yer verilen Ivana Sert, jüri mensupları arasına katılmıştı. All Star sezonunun ilk haftasının tamamlanması sonrasında Sert’in programa veda ettiği gün yüzüne çıktı. Ayrılıkla alakalı açıklama yapılmadı fakat Ivana Sert’in yerine gelen isim ise belli oldu. All Star’ın yeni jüri mensubu Umut Eker oldu. 22 Mart tarihli bölümde ilk defa yer verilen Umut Eker, moda dünyasının tanıdık simalarından biri.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.