adplus-dvertising

İtalya’da düşen helikopterden acı detay

İtalya’da Perşembe günü radar teması kesilen ve 4’ü Türk olmak üzere toplam 7 kişinin cansız bedenine ulaşılan helikopter kazasında yaşamını yitiren Lübnanlı iş adamının kazadan kısa bir müddet önce oğluna gönderdiği video gün yüzüne çıktı.
Takip et
İtalya’da düşen helikopterden acı detay
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İtalya’da 9 Haziran’da Toskana bölgesine bağlı Lucca şehrinden havalandıktan sonra Modena civarında radar teması kesilen ve içinde 4’ü Türk toplam 7 kişinin bulunduğu helikopterin Cusna Dağı bölgesinde düştüğünün tespit edilmesinin sonrasında yapılan çalışmalarda 7 kişinin cansız bedenine ulaşılmıştı. Helikopterde bulunan Lübnanlı iş adamının kazadan kısa bir müddet önce oğluna gönderdiği video gün yüzüne çıktı. Yanında bulunan pilotu ve uçağın içerisini gösteren iş adamı, daha sonra kamerasını gökyüzüne çevirdi. Görüntülerde gökyüzünün bulutlu ve havanın kapalı olduğu dikkat çekti.

İtalya’da düşen helikopterden acı detay

İki gündür aranıyordu

İtalyan pilot Corrado Levorin’in kullandığı helikopterde Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin Tissue Italy Network tarafından gerçekleştirilen kağıt teknolojileri fuarı için İtalya’da bulunan 4 Türk vatandaşı çalışanı ve 2 Lübnan vatandaşı bulunuyordu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.